Zümrütevler hurdacı 0536 975 04 26

Zümrütevler hurdacı 0536 975 04 26

Zümrutevler Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Zümrütevler hurdacı 0536 975 04 26

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 zümrütevler bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,zümrütevler hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

zümrütevler bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,zümrütevler hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

zümrütevler hurda alım satım hurda kablo

zümrütevler hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

   HİZMETLERİMİZ

zümrutevler hurdacı

zümrutevler hurdacılar

zümrutevler hurda demir

zümrutevler hurda kablo

zümrütevler hurda sarı

zümrütevler hurda bakır

zümrütevler hurda cinko

zümrutevler hurda pazlanmaz

zümrutevler hurda plastık

zümrutevler hurda demir

zümrutevler   hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna zümrutevler   hurdacı,zümrutevler   hurda,zumrutevler   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, zümrutevler   hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. zümrutevler  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Yaklasık 15 yıldır zümrut evlerde hurda alım satım yaparak hurda konusunda ehlileşmiş ekiplerimiz tarafından  hurda alım yapmaktayız.Her türlü hurda sarı bakır,demir , odun ,pleymut,osb, ona on, kalas , lastık gibi bir çok hurda tada ikinçi el hurda mazeme , almaktayız.

Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Zümrütevler guzel bır semttımız ve bu semtın eskı tarıhlere dayalı guzel bır konumu olmakla bırlıkte nehıt ortamlarada sahıptır.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 

Zümrütevler hurda alımı yapmaktayız.zümrütevler hurda fiyatları  7/24 ulaşabilirsiniz.zümrütevler  hurda fiyatları bu aralar cok yükselmiştir hurdalarınızı değerinde ve yerinden teslim almaktayız.en yüksek fıyatlarda yada nakit ödemeyle almaktayız.Zümrütevler hurdacı olarak hurda alım yapmaktayım,her türtürlü hurda alım yapmaktayım,

Her hürlü hurda alım yapmaktayız ,Degerli madeni hurdalarınızı yerinden alarak gerigönüşüme katkı saglamaktayız,Hurda denildiginde hurda yag ve sayre bir sürü hurda çeşidi vardır,Hurdalarınızı yerinde tesbit ederek yerinden alma ve yerinde tartım işleri yapmaktayız. madeni hurda fiyatları için itibata gecin.

zümrüt evlere kurulan bit pazarı zümrüt evlerede bi çanlılık getirdi bit pazarı insanlara bagımlılık yapmış insanlar pitpazarına bişeyler almaya gelenlerde  var gezmek için gelenlerde var gezmekiçin gelenler kendilerinin bagımlı oldugunu bilirler bende gidiyorum am ben hurdacı oldugum için bit pazarına getirilen mazemerin çogunu hurdaya veriyorlar bende bu hurdaları almaya geliyorum para kazandıgı da yok ama banada bagımlılık yapmiş.

zümrütevler cag atlamıs bır semt oldu bu semte cok sıklıkla gıtmekteyız. kısa yollar trafık sorunu kalmadı cok guzel bır semt halıne getırdıler.bu yakada hurdalarınızı yerınden almaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.