Güncel Hurda Fiyatları

Güncel Hurda Fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda görebilirsiniz. Ataşehir Hurdacı olarak hurdalarınızı yerinizden ve yüksek fiyatlara alıyoruz.

Aşağıda belirtilen fiyatlar perakende alış fiyatları olup, yüksek miktarda olan hurdalarınız için 0536 975 04 26 nolu telefonda ŞAHİN ÖZER‘i arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hurda fiyatları haftanın 5 günü güncel olarak yayınlanmaktadır.

Son Güncelleme : 07-08-2023

Ataşehir Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

                   Perakende Demir Alım Fiyatları

 • Ürün Adı : Hurda Demir  = Güncel Ürün Fiyatı :  7.50 TL

                       Perakende Bakır Alım Fiyatları

 • Ürün Adı : Bakır (kırkanbar)  = Güncel Ürün Fiyatı :  175.00 TL
 • Ürün Adı : Soyma Bakır =   Güncel Ürün Fiyatı :  200.00 TL
 • Ürün Adı : Hurda Bakır = Güncel Ürün Fiyatı :175.00 TL
 • Ürün Adı : Diğer Bakır Çeşitleri İçin  = Lütfen Arayarak Bilgi Alınız.

                      Perakende Sarı ve Alaşımları Alım Fiyatları

 • Ürün Adı : Sarı (kırkanbar)  = Güncel Ürün Fiyatı :  105,00 TL
 • Ürün Adı : Radyatör ( Oto sarı radyatör ) =   Güncel Ürün Fiyatı :  100,00 TL
 • Ürün Adı : Çinko  = Güncel Ürün Fiyatı :  40,00 TL

                    Perakende Kablo Alım Fiyatları

 • Ürün Adı : Temiz Kırkanbar Kablo = Güncel Ürün Fiyatı :  65,00 TL
 • Ürün Adı : Antikron Kablo =   Güncel Ürün Fiyatı :  Lütfen Arayarak Bilgi Alınız.

                   Perakende Alüminyum Alım Fiyatları

 • Ürün Adı : Hurda Alüminyum (Profil ve Tastabak)  = Güncel Ürün Fiyatı :  37,00 TL
 • Ürün Adı : Araiş Alüminyum =   Güncel Ürün Fiyatı : 50,00 TL
 • Ürün Adı : Matbaa ve Jant  = Güncel Ürün Fiyatı : 47,00 TL 
 • Ürün Adı : Sert Alüminyum  = Güncel Ürün Fiyatı : 25.00 TL
 • Ürün Adı : Alüminyum Talaşı =   Güncel Ürün Fiyatı :  15.00 TL
 • Ürün Adı : Alüminyum Bakırlı Petek  = Güncel Ürün Fiyatı :  60,00 TL
 • Ürün Adı : Kutu Alüminyum  = Güncel Ürün Fiyatı :  20,00 TL
 • Ürün Adı : Alüminyum Radyatör (Oto Radyatör) =   Güncel Ürün Fiyatı : 20,00 TL

                Perakende Kurşun ve Alaşımları Alım Fiyatları

 • Ürün Adı : Levha Kurşun  = Güncel Ürün Fiyatı :  40,00 TL
 • Ürün Adı : Kurşun =   Güncel Ürün Fiyatı :  35,00 TL
 • Ürün Adı : Akü  = Güncel Ürün Fiyatı : 18,00 TL
 • Ürün Adı : Küçük Akü  = Güncel Ürün Fiyatı : 17,00 TL
 • Ürün Adı :Kalay hurdası= 350.00 tl

               Perakende Krom Alım Fiyatları

 • Ürün Adı : Krom =   Güncel Ürün Fiyatı :  25,00 TL
 • Ürün Adı : Krom Talaşı  = Güncel Ürün Fiyatı : 20,00 TL

Ataşehir Hurdacı olarak Her zaman güncel Hurda Fiyatlarını Web Sitemizden ya da bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. 

Sizlere her zaman en güncel fiyatlarla nakit ödeme yaparak hizmet veriyoruz. Profesyonel hizmet için bizi tercih edin.

Evinizde bir köşede veya herhangi bir köşede kullanılmayan hurdalarınız bulunmaktadır. Bu hurdaları sizler de hurdacı firmamıza sattığınız takdirde hem ülke ekonomisine hem de geri dönüşüme önemli bir miktarda katkıda bulunmuş olmaktasınız. Siz değerli müşterilerimizin, kurulduğumuz günden beri sadece müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak amacı ile işimizi yapmaktayız.

Ataşehir hurdacı olarak her türlü hurda alımı yaparak aynı zamanda da siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaç taleplerini en iyi şekilde yıllardır karşılamaktayız. Firmamız siz değerli müşterilerimize güncel hurda fiyatlarının en yüksek rakamlarını sizlere teklif ederek sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir. Sizler de gönül rahatlığı ile hurda satabileceğiniz bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları Biz Bu işi Nasıl Yapıyoruz?

Firmamızın en kaliteli ve en son teknoloji fabrika tesislerinde geri dönüşümü en iyi sağlamak amacı ile hurdalarınız için en son model iş makinelerini kullanarak işimizi yapmaktayız. Firmamız sizlere en kaliteli hizmeti vererek sizlerin hurda alımlarını güncel hurda piyasasına göre en yüksek fiyat teklifini sunarak hurda alımını yapmaktadır. Geri dönüşümün önemli bir basamağını oluşturan hurdacı sektörü sizlerden Ataşehir hurdacı olarak aldığımız hurdaları hem çevreye hem de ülke ekonomisine kazandırmaktayız.

Hurdacı firmamız siz dilerseniz sizlerin ayağına kadar gelip sizlere yerinde hurda alım hizmetini sunmaktadır. Tabi dilerseniz de sizler de tesislerimize kadar getirip hurda satışı yapabilirsiniz. Sizlerin en iyi hizmeti alabilmeniz için hızlı ve sizlere aynı gün içerisinde hizmet veren firmamız diğer hurda firmaları gibi sizlere birkaç hafta sonrasına randevu vermemektedir. Hızlı ve yüksek fiyatlar sorunsuz bir biçimde alım gerçekleştirmekteyiz.

Güncel Hurda Fiyatları Yüksek Fiyattan Hurda Alımı

Hurdacı firmamız sizlerden en yüksek fiyat seçeneklerini sunarak alım yapmaktadır. Satmak istediğiniz hurda ne olursa olsun her türlü hurda alımını yapan firmamız olan Ataşehir hurdacı sizlerden en yüksek fiyatlar karşılığında hurdalarınızın alımını yapmaktadır. Sizlerin de gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz ve hatta bizi arayarak satacağınız hurda hakkında ve satacağınız hurdanın fiyat bilgisi hakkında en iyi şekilde bilgi alarak hurdalarınızın satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Adalar Hurda Fiyatları, Arnavutköy Hurda Fiyatları, Ataşehir Hurda Fiyatları, Avcılar Hurda Fiyatları, Bağcılar Hurda Fiyatları, Bahçelievler Hurda Fiyatları, Bakırköy Hurda Fiyatları, Başakşehir Hurda Fiyatları, Bayrampaşa Hurda Fiyatları, Beşiktaş Hurda Fiyatları, Beykoz Hurda Fiyatları, Beylikdüzü Hurda Fiyatları, Beyoğlu Hurda Fiyatları, Büyükçekmece Hurda Fiyatları, Çatalca Hurda Fiyatları, Çekmeköy Hurda Fiyatları, Esenler Hurda Fiyatları, Esenyurt Hurda Fiyatları, Eyüp Hurda Fiyatları, Fatih Hurda Fiyatları, Gaziosmanpaşa Hurda Fiyatları, Güngören Hurda Fiyatları, Kadıköy Hurda Fiyatları, Kâğıthane Hurda Fiyatları, Kartal Hurda Fiyatları, Küçükçekmece Hurda Fiyatları, Maltepe Hurda Fiyatları, Pendik Hurda Fiyatları, Sancaktepe Hurda Fiyatları, Sarıyer Hurda Fiyatları, Silivri Hurda Fiyatları, Sultanbeyli Hurda Fiyatları, Sultangazi Hurda Fiyatları, Şile Hurda Fiyatları, Şişli Hurda Fiyatları, Tuzla Hurda Fiyatları, Ümraniye Hurda Fiyatları, Üsküdar Hurda Fiyatları, Zeytinburnu Hurda Fiyatları, Hurda Fiyatları

Adalar Hurdacı, Arnavutköy Hurdacı, Ataşehir Hurdacı, Avcılar Hurdacı, Bağcılar Hurdacı, Bahçelievler Hurdacı, Bakırköy Hurdacı, Başakşehir Hurdacı, Bayrampaşa Hurdacı, Beşiktaş Hurdacı, Beykoz Hurdacı, Beylikdüzü Hurdacı, Beyoğlu Hurdacı, Büyükçekmece Hurdacı, Çatalca Hurdacı, Çekmeköy Hurdacı, Esenler Hurdacı, Esenyurt Hurdacı, Eyüpsultan Hurdacı, Fatih Hurdacı, Gaziosmanpaşa Hurdacı, Güngören Hurdacı, Kadıköy Hurdacı, Kağıthane Hurdacı, Kartal Hurdacı, Küçükçekmece Hurdacı, Maltepe Hurdacı, Pendik Hurdacı, Sancaktepe Hurdacı, Sarıyer Hurdacı, Silivri Hurdacı, Sultanbeyli Hurdacı, Sultangazi Hurdacı, Şile Hurdacı, Şişli Hurdacı, Tuzla Hurdacı, Ümraniye Hurdacı, Üsküdar Hurdacı, Zeytinburnu Hurdacı