Hakkımızda

Hakkımızda

Ataşehir  hurdacı  0536 975 04 26

1999’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,koblo , kağıt , plastik,sarı,bakir,kablo gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Ataşehir hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Ataşehir  hurda fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Ataşehir  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü gibi bir çok alanda kesim söküm kırım yıkım temizlik

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Ataşehir hurda 0532 448 37 26

Ataşehir hurda 0532 448 37 26 hurdacılık bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız.Taşdelen hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

 

Ataşehir hurdacı olarak matel agırlıklı hurdalarınızı yerinden teslim aliyoruz.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

 

HURDA BAKIR

 

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 

Ataşehir hurda alım satım hurda kablo

Ataşehir hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Ataşehir Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Ataşehir istambulun yükselen en gözde ismi olmakla kalmadı degerine deger katmaya devam ediyor.inşaat sektörü oldukca hizlı devam ederken  hurda alım işlerde hızlaniyor.

ATAŞEHİR Hurda Ataşehir hurdacı olarak atasehir ve bütün  mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,atasehir hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

   HİZMETLERİMİZ

Ataşehir  Hurda Alım Satım

Ataşehir  Hurda Demir

Ataşehir  Hurda Alimunyum

Ataşehir Hurda Bakır

Ataşehir Hurda Sarı

Ataşehir  Hurda Çelik

Ataşehir  Hurda Çinko

Ataşehir  Hurda Krom

Ataşehir  Hurda Kablo

Ataşehir  Hurda Demir

Ataşehir  Hurda Bakır

Ataşehir  Hurda Paslanmaz

Ataşehir  Hurda Alüminyum

Ataşehir  Hurda Kağıt

Ataşehir  Hurda Plastik

Ataşehir  Makina Hurdaları

Ataşehir  Hurda Çinko

Ataşehir  Sarı Hurda

Ataşehir  Hurda Pet

Ataşehir  Hurda Naylon

Ataşehir  Hurda Krom

Ataşehir  Hurda Kurşun

Ataşehir  Hurda Karton

Ataşehir  hurda

Ataşehir hurdacılar

Ataşehir hurdacı

Ataşehir hurdacılık

Hakkımızda bılmedıgınız öğrenmek istediğiniz herşeyi öğrenebilirsiniz. ögrenmeniz için bizimle tanışmanı ısyerımızde bir bardak çayımızı içmeniz gerekmektedir.

 

Ataşehir Bölgesi semt olarak yeni kurulmuştur. Eskiden Kadıköy ve Ümraniye arasında kalan bölüm nüfus çoğunluğu ve diğer belediyelerin yetişememesi gibi sebeplerden ötürü tek başına bir belediye yapılmıştır.

Yeni kurulmasına rağmen hızlıca büyümektedir. Ataşehir bölgesinde hurda alım satım işleri yapmakta semtin hızla gelişmesinden ötürü daha da verimli hale gelmiştir.Atasehir hurdacı olarak, atasehir ve butun mahallelerinde is yapmaktayız,bize ulasamak için google atama motorundan,atasehir hurdacı,atasehir hurda,atasehir hurdacılar yazarak bize ulasabilirsiniz.Ataşehir hurda yetkilisi şahin özerdir.Fiyat sormak, yada bir sey danışmak için arayabilirsiniz.Ataşehir hurdacı olarak hurda alım satım işleriyle ugraşmaktayız,Ataşehir hurdacı olarak hurdacı denilince akla ne gelir , eskimiş eşya ,mazeme,yada işe yarmayan artık  hurda dönmüş mazelere hurda denir.Ataşehir hurdacı olarak engüncel fiyaylar en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız,taşehir hurdacı olarak hizmette sınır tanımıyoruz,kesim ,söküm, temizlik ,işleri de yapmaktayız.Her türden hurda almaktayım tahta , pleymut, osb, ahşap hurdaları gibi bir çok hurda türü almaktayım.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Ataşehir hurdacı olaraktaşehir ve çevre illerinde iş yapmaktayız,atşehir hurdacı olarak kesim, sokum,kırma,catı temizleme, botrum temizleme, gibi bircok hizmet vermekteyiz. Ataşehir hurdacı olara ataşehir ve cevrwe ilcelerde hurda alim satım yapmaktayız.Ataşehir hurdacı olarak ataşehirde trafik sorunu yok diyebilecek kadar az ,ulasimi kolay istenilen yere en fazla 30 dakikaya ulasilabilirsiniz, ataşehir hurda alim satım konusunda, bizi aramadan hurdalarınızı degerlendiremezsinez, bizi arayın hurdalarınızın degerini ögrenin ataşehir hurdacı olarak bize istediginiz saat ulaşabileceginiz 0532 448 37 26-0536 975 04 26

ataşehir hurda sektöründe çok hızlı ilerlemektedir,buda ataşehirin degerine deger katdıgı anlaşılır.

Ataşehir hurdacı olarak ataşehir ve çevre illerinde iş yapmaktayız,atşehir hurdacı olarak kesim, sokum,kırma,catı temizleme, botrum temizleme, gibi bircok hizmet vermekteyiz. Ataşehir hurdacı olara ataşehir ve cevre ilcelerde hurda alim satım yapmaktayız.Ataşehir hurdacı ,maltepe ,cevizli,kadıkoy ,göztepe,suadiye,kozyatağı erenköy gibi baka semtlerde hurda alım yapmaktayız,  Ataşehirde trafik sorunu yok diyebilecek kadar az ,ulasimi kolay istenilen yere en fazla 30 dakikaya ulasilabilirsiniz, ataşehir hurda alim satım konusunda, bizi aramadan hurdalarınızı degerlendiremezsinez, bizi arayın hurdalarınızın degerini ögrenin ataşehir hurdacı olarak bize istediginiz saat ulaşabileceginiz 0532 448 37 26-0536 975 04 26

Ataşehir hurdacı olarak madeni hurdalarınızı bizimle degerlendirin madeni hurda çeşitleri aliminyum ,sarı, kablo ,bakır kurşun çinko ,nikel leyim ,kalay ,soyma bAkır,kırma bakır,gümüş ,gibidaha sayamadım birçok madeni hurda var,Ataşehir hurdacı olarak  Ataşehir ve cevre ilçelerde hurda alım yapmaktayız.hurda ahşap tahta,palet,,makara,osb,onaon,gibi lastik,cam,kumaş gibi ikinciel hurda mazeme olarak almaktayız.

Ataşehir hurdacı olarak ataşehir ve çevresinde hurda alım yapmaktayız,ataşehir hurda fiyatları için arayın gelip fiyat verelim ,fiyat için şahin bey görüşebilirsiniz ,0532 448 37 26 7/24 ulaşabilirsiniz.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

Ataşehir hurdacı olarak matel agırlıklı hurdalarınızı yerinden teslim aliyoruz.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Her  türden kablo madeni hurda alım yaparak geridonüşüme katkı saglamaktayız.biz  hurdalarınızı yerinde tartıp nakıt almaktayız her türden hurda alarak kablonun ne oldugunu soleyin bize içinde 100/kac bakır oldugunu soyleyelim,biz kabloyu kablo olarak degil bakır olarak almaktayız ,içinden çıkacak kac kilo bakır varsa onu hesaplar kilosunu o günkü bakır fiyatı neyse onla çarpar veririz.

biz istambulun her semtinde hurda alım yapmaktayız her türden hurda almaktayım

sarı, kablo ,demir,tahta,osb,pleymut,doka,kalas,beşebeş,onoon ,kereste,telekop direk,iskele,gibi bir çok hurda yada mazeme alım yapılaktadır bizi googleden her zaman bulabileceginiz adres https://atasehirhurdaci.com den ulasın bize hurda alımı nakıt yapılmaktadır.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım

Biz hurdalarınızı yerinde ve degerinde hurda alım yammaktayız,2002 den buyana maltepe sınırlarında ikamet etmekteyim vede maltepede hurda alım yapmaktayım maltepe kuruluşu yıllar öncesine dayanan semtimizden biri olan vede en eski yerleşime sahip alan semtimizden biridir,Maltepe geçmişiyle tanınan vede konum olarak en güzel mekana sahiptir.