Yenisahra hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yenisahra hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yenisahra  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Yenisahra hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yenisahra hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yenisahra hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.0536 975 04 26

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır.

Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Yenisahra hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yenisahra hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılıkhurdacılık hurdacılık hurdacılık alım satım hurda kablo hurda demir alımı

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

  HİZMETLERİMİZ

 

yenısahra Hurda Alimunyum

 

yenısahra Hurda Bakır

 

yenısahra Hurda Sarı

 

yenısahra Hurda Çelik

 

yenısahra Hurda Çinko

 

yenısahra Hurda Krom

 

yenısahra Hurda Kablo

 

yenısahra Hurda Demir

 

yenısahra Hurda Bakır

 

yenısahra Hurda Paslanmaz

 

yenısahra Hurda Alüminyum

 

yenısahra Hurda Kağıt

 

yenısahra Hurda Plastik

 

yenısahra Makina Hurdaları

 

yenısahra Hurda Çinko

 

yenısahra Sarı Hurda

 

yenısahra Hurda Pet

 

yenısahra Hurda Naylon

 

yenısahra Hurda Krom

 

yenısahra Hurda Kurşun

 

yenisahra hurda alımı yapmaktayız.yenisahra hurda fiyatları için şahin özerle iletişime geçmeniz 0532 448 37 26 numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz.altunizade hurda fiyatları bu aralar cok yükselmiştir hurdalarınızı değerinde ve yerinden teslim almaktayız.en yüksek fıyatlarda yada nakit ödemeyle almaktayız. sizlerle olmaktan mutluluk duyarız bizler yenisahrada olmaktan memnunuz.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Yenisahra da hurda alım satım işleri yapmaktayım ,önceden ipsizin sabzızın dolu oldugu bir semtdi şimdilerde işe ipsiz sabzız hep terk etti yenisahrayı şuanda yenisahra çok güzel ama gittikçe güzelleşen yenisahra yenilenmesini az bi zaman kaldı.

yenısahra su metro yapılacak trafıgı felc ettıler ulasım zor ınsanın canı gıtmek ıstemıyor kalabalık bızler mecburen gıtmek zorunda oldugumuz ıcın gıdıyoruz.musterı beklemez.yapacak bısey yok

Yenisahra da hurda alım satım işleri yapmaktayım ,önceden ipsizin sabzızın dolu oldugu bir semtdi şimdilerde işe ipsiz sabzız hep terk etti yenisahrayı şuanda yenisahra çok güzel ama gittikçe güzelleşen yenisahra yenilenmesini az bi zaman kaldı.kinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.