Yenidoğan hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yenidoğan hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yenidogan  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Yenidoğan hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

hurda-slider-3

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

yenidogan hurda alım satım hurda kablo

yenidogan hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Yenidogan  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

yenidogan Hurda Alım Satım

 

yenidogan Hurda Demir

 

yenidogan Hurda Alimunyum

 

yenidogan Hurda Bakır

 

yenidogan Hurda Sarı

 

yenidogan Hurda Çelik

 

yenidogan Hurda Çinko

 

yenidogan Hurda Krom

 

yenidogan Hurda Kablo

 

yenidogan Hurda Demir

 

yenidogan Hurda Bakır

 

yenidogan Hurda Paslanmaz

 

yenidogan Hurda Alüminyum

 

yenidogan Hurda Kağıt

 

yenidogan Hurda Plastik

 

yenidogan Makina Hurdaları

 

yenidogan Hurda Çinko

 

yenidogan Sarı Hurda

 

yenidogan Hurda Pet

 

yenidogan Hurda Naylon

 

yenidogan Hurda Krom

 

yenidogan Hurda Kurşun

 

yenidogan Hurda Karton

yenidogan hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna yenidogan  hurdacı,yenidogan  hurda,yenidogan  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, yenidogan  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. yenidogan  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Yenidogan hurdacı olarak hurda demir vre degerli metallerinizi yerinden teslim almaktayız.Yenidogan hurdacı olarak degerli metallerin hurdasını sarı, bakır, aliminyum ,kablo, nekel,leyim, kalay çinko, pazlanmaz gibi daha birçok degerli metal vardır ,degerli hurdalarınızı bizimle daha fazla degerlendirin.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

yenidoğan hurda alımı yapmaktayız.yenidoğan hurda fiyatları için şahin özerle iletişime geçmeniz 0532 448 37 26 numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz.altunizade hurda fiyatları bu aralar cok yükselmiştir hurdalarınızı değerinde ve yerinden teslim almaktayız.en yüksek fıyatlarda yada nakit ödemeyle almaktayız.

Yenidogan hurdacı olarak yenidogan denildiginde yenidogmuş bebek aklıma geliyor,o yüzden akıllar karışmasın biz gercekten yenidoganın yeni oldugunu bilir ve inanırız.yenidogan hurdacı olrak yenidogan ve çevre semtlerde hurda alım yapmaktayım.,Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

yenıdogan guzel bır ıstım yenıyı cıkarım dogan kullansan ısım olur dogan ısmıde guzel yenıdogan semtını ne dusunerek koymuslar merak konusu bızler yenı doganda yıllardır ıkamet etmekteyız vede sevıyoruz. yenidogan ve çevre semtlerde hurda alım yapmaktayım.,Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız,

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.