Yeditepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yeditepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Herturlu hurdalarınız degerınde alınır sökümatasehir hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız. ıslerı yapılır hurdalarınızı yerınden almaktayız 7/24hızmet vermekteyız

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Yeditepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

HURDA BAKIR

Yeditepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yeditepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık hurdacılık hurdacılık kablo hurdası bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kablo hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

atasehir Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

 

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

    HİZMETLERİMİZ

yedıtepe Hurda Alimunyum

 

yedıtepe Hurda Bakır

 

yedıtepe Hurda Sarı

 

yedıtepe Hurda Çelik

 

yedıtepe Hurda Çinko

yedıtepe Hurda Krom

 

yedıtepe Hurda Kablo

 

yedıtepe Hurda Demir

 

yedıtepe Hurda Bakır

 

yedıtepe Hurda Paslanmaz

 

yedıtepe Hurda Alüminyum

 

yedıtepe Hurda Kağıt

 

yedıtepe Hurda Plastik

 

yedıtepe Makina Hurdaları

 

yedıtepe Hurda Çinko

 

yedıtepe Sarı Hurda

 

yedıtepe Hurda Pet

 

yedıtepe Hurda Naylon

 

yedıtepe Hurda Krom

 

yedıtepe Hurda Kurşun

Yeditepe  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna yeditepe hurdacı,yeditepe  hurda,yeditepe   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, yeditepe  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.yeditepe  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.,

Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymu,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Yeditepe hurda olarak yakacıkta calısmaktan mutluluk  duyuyoruz hurdalarınızı yerınden gelıp alıyoruz bundan rahat olun 7/24 hızmet vermekteyız rahatsızlık veririz yada kapalı olur aramayalım dıye düşünmeyin 0532 448 37 26 hemen iletişime gecebilirsiniz.

Yeditepe denildiginde aklımıza üniverste aklımıza gelmektedir.unuversıte acıldı yedıtepe deger kazandı yenı bınalar kafeteryalar restrantlar yenı camııler acıldı elıt kısımın takılan yerı oldu..Türkiye Cumhuriyeti’nin en hızlı gençleri” orada. “Haklının yanındayız, haksıza çökeriz. Gördüğünüz gibi hepimiz delikanlı gençleriz. Birbirimiz için ölürüz. Arkadaşlarımız öldü.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.