Yakacık hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yakacık hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yakacık hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda yakacık Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

hurda-slider-3

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

yakacık hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 yakacık bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,yakacık hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

yakacık bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,yakacık hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

HURDA SARI

 

yakacık hurda alım satım hurda kablo

yakacık hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

yakacık  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

 

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,sarı,kablo, sarı, bakır,demir, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

Yakacık Hurda Alım Satım

 

Yakacık Hurda Demir

 

Yakacık Hurda Alimunyum

 

Yakacık Hurda Bakır

 

Yakacık Hurda Sarı

 

Yakacık Hurda Çelik

 

Yakacık Hurda Çinko

 

Yakacık Hurda Krom

 

Yakacık Hurda Kablo

 

Yakacık Hurda Demir

 

Yakacık Hurda Bakır

 

Yakacık Hurda Paslanmaz

 

Yakacık Hurda Alüminyum

 

Yakacık Hurda Kağıt

 

Yakacık Hurda Plastik

 

Yakacık Makina Hurdaları

 

Yakacık Hurda Çinko

 

Yakacık Sarı Hurda

 

Yakacık Hurda Pet

 

Yakacık Hurda Naylon

 

Yakacık Hurda Krom

 

Yakacık Hurda Kurşun

 

Yakacık Hurda Karton

Yakacık Hurda Alım-Satım İşleri İle Uğraşmaktayız. Değerli madeni hurdalarınız yerinde tespit ve elektronik tartı ile tartılarak alınır.

Yakacık  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna yakacık hurdacı,yakacık  hurda,yakacık   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, yakacık  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.yakacık  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Yakacık hurda olarak yakacıkta calısmaktan mutluluk  duyuyoruz hurdalarınızı yerınden gelıp alıyoruz bundan rahat olun 7/24 hızmet vermekteyız rahatsızlık veririz yada kapalı olur aramayalım dıye düşünmeyin 0532 448 37 26 hemen iletişime gecebilirsiniz.,Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymu,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

yakacık hurdacı olarak yakacık denildigi zaman biz sobada yanan kakacak diye aklımıza geliyor biz hurda alım stım işlerinden kar edemedigimiz için ikinçi el hurda  mazeme işlerine girdik. biraz sıkıntılı ve sitiresli iş oldugundan insani yıpratmakta bu yüzden lütfen dogru düz şeylrt için arayın on kilo hurda için arayıp gelin bunu alın gibi sacma sapan sor

ular sormayın.

yakacık guzel semt oldu yakacık ugurmumcu acılan aıle cay bahcelerı nekadar guzel oldu ınsanlar sıte ıcınde oturmaktan kurtuldu.bızler bu semtı sevıyoruz kebdını gelıstırdı yenıledı dahada deger kazandı bir orta şehir gibi geliyor bana. Bir mistik havası var. Bir sakıncasız, bir güvenlikli yer gibi. Zaten başka bir yerden

Yakacık denınce akla sahılı mıs gıbı havası on numara ındsnları gelıyor bızler burda uzun yıllardır ıkamet etmekteyız. bızler bu semtte uzun yıllardır hurdacılık yapmaktayız.bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız bızlerde sıze ıyı hızmet verebılmek ıcın caba sarfetmekteyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.