Üstbostancı hurdacı-0536 975 04 26

Bostancı köprüsü hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık 7/24 acık

bostancıkoprusu hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda atasehir Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

bostancı hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 üstbostancı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,üstbostancı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

üstbostancı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,üstbostancı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

üstbostancı hurda alım satım hurda kablo

üstbostancı hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

bostancı Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik demir ,sarı, kablo, bakır,demir gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

bostancıkoprusu Hurda Alım Satım

 

bostancıkoprusu Hurda Demir

 

bostancıkoprusu Hurda Alimunyum

 

bostancıkoprusu Hurda Bakır

 

bostancıkoprusu Hurda Sarı

 

bostancıkoprusu Hurda Çelik

 

bostancıkoprusu Hurda Çinko

 

bostancıkoprusu Hurda Krom

 

bostancıkoprusu Hurda Kablo

 

bostancıkoprusu Hurda Demir

 

bostancıkoprusu Hurda Bakır

 

bostancıkoprusu Hurda Paslanmaz

 

bostancıkoprusu Hurda Alüminyum

 

bostancıkoprusu Hurda Kağıt

 

bostancıkoprusu Hurda Plastik

 

bostancıkoprusu Makina Hurdaları

 

bostancıkoprusu Hurda Çinko

 

bostancıkoprusu Sarı Hurda

 

bostancıkoprusu Hurda Pet

 

bostancıkoprusu Hurda Naylon

 

bostancıkoprusu Hurda Krom

bostancıkoprusu Hurda Kurşun

bostancı  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna bostancı  hurdacı,bostancı  hurda,bostancı   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, bostancı  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.bostancı  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

bostancıköprüsü hurdalarınızı evinizden işyelerinizden gelip almaktayız bız bostancıköprüsü hurdacı olarak sızlerle olmaktan mutluyuz.hurdalarınızı en guüzel fiyatlarla almaktayız bız 7/24  hizmetinizdeyiz ,hurda fiyatları bu aralar yüksek olmasına rağmen bizler tüm hızla çalışmaktayız bizlere hernevi ulaşabilirsiniz 0532 448 37 26 hurdalarınız degerınde alınır bunda şüpheniz olmasın,Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymu,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

üstbostancı gozde semtlerden bırıs bu semtte yasamak ınsanın ıcını acıyor huzur verıyor.sahılde yumek aksam saatı cıkıp hava almak guven verıyor.ınsanla yadırgamıyor bunun ıcın guzel bır sBIZLER BOSRACILI OLARAK COK MEMNUNUZ BIZLER HURDCILIK YAPMAKTAYIZ BIZLER HERNEVI HURDALARINIZI YERINDE VEDE DEGERINDE ALMAKTAYIZ  Çarşıda-pazarda siz varsınız zaten. Dolaşır, aradığınızın peşini oradan oraya kovalarsınız.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.