Ünalan hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Ünalan hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Ünalan hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Ünalan hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

 HİZMETLERİMİZ

ünalan Hurda Alimunyum

 

ünalan Hurda Bakır

 

ünalan Hurda Sarı

 

ünalan Hurda Çelik

 

ünalan Hurda Çinko

ünalan Hurda Krom

 

ünalan Hurda Kablo

 

ünalan Hurda Demir

 

ünalan Hurda Bakır

 

ünalan Hurda Paslanmaz

 

ünalan Hurda Alüminyum

 

ünalan Hurda Kağıt

 

ünalan Hurda Plastik

 

ünalan Makina Hurdaları

 

ünalan Hurda Çinko

 

ünalan Sarı Hurda

 

ünalan Hurda Pet

 

ünalan Hurda Naylon

 

ünalan Hurda Krom

 

Ünalan Hurda KurşunYıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır.

 

ünalan hurdacısı olarak istambulun genelinde hurda alım satım işleri yapmaktayız.Hurda yada ikinci el mazeme tahta ,teleskop direk osb, osibi elbise kazak gibi hurda yada ikinciel mazeme alıp satmaktayız< sadece hurdacılıktan kazanılan paranın tatmin etmedigini anladık ve giderleri ancak karşıladıgını anladık.

unalan ıstanbul gemnelınde cok eskı bır semt ve hala yerınde sayıklıyor.bence artık yenılenmelı ve guzellestırılmelı bızler bu semtte hurda ısı yapmaktayız. ve gııdecegımız yerlere zamanında yetısemıyoruz

Her türlü hurda ahşap makara,palet,kalas,onaon,pleymut,osb,mebran,lastik ,kumaş,cam gibi hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız.İKİNÇİ,EL OLARAK alım satımı yapılmaktadır.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.İncir Adası’nda Hagios Gikara
Manastırı, Tuz Burnu’nun kuzeyinde yarımadada Hagios Geogios Manastırı bulunmaktadır.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.