Ümraniye Hurdacı 0532 448 37 26

Ümraniye Hurdacı 0532 448 37 26

Ümraniye  Hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Ümraniye  hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Ataşehir Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Ümraniye hurdacı 0532 448 37 26

2001’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik demir,sarı ,kablo,demir, bakır  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Ümraniye Hurda Video

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • makina sökme
 • hurda  sökme
 • eski hurdaları sökme
 • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurdacı karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

 

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

HURDA BAKIR

Ümraniye hurdacı hurda 0532 448 37 26

Ümraniye hurdacı hurda 0532 448 37 26 bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,şile hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

ümraniye Hurda ümraniye hurdacı olarak ümraniye ve bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,Sultanbeyli hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

ümraniye Hurda ümraniye hurdacı olarak ümraniye ve bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,Sultanbeyli hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

ümraniye  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

 

 • ümraniye Hurda Alım Satım
 • ümraniye Hurda Demir
 • ümraniyeHurda Alimunyum
 • ümraniye Hurda Bakır
 • ümraniye Hurda Sarı
 • ümraniye Hurda Çelik
 • ümraniye Hurda Çinko
 • ümraniye Hurda Krom
 • ümraniye Hurda Kablo
 • ümraniye Hurda Demir
 • ümraniye Hurda Bakır
 • ümraniye Hurda Paslanmaz
 • ümraniye Hurda Alüminyum
 • ümraniye Hurda Kağıt
 • ümraniye Hurda Plastik
 • ümraniye Makina Hurdaları
 • ümraniye Hurda Çinko
 • ümraniye Sarı Hurda
 • ümraniye Hurda Pet
 • ümraniye Hurda Naylon
 • ümraniye Hurda Krom
 • ümraniye Hurda Kurşun
 • ümraniye Hurda Karton
ümraniye  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna ümraniye  hurdacı,ümraniye  hurda,ümraniye   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, ümraniye  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.ümraniye  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.
Ümraniye hurdacı olarak ümraniye hurda alim satım işleriyle ugrasmaktayız.Ümraniye trafi çekilmez bir hal alsada bilinç altına yerleşmiş ümraniye hurdacı olarak biz ümraniyenin tırafine alıştık fakat insanlar ümraniye denilince trafik hemen aklına gelen ilkşey ,ümrani son 5 yıldır çok gelişmiş ve taşı topra altın denilen kelime gerçek oldu, ümraniye hurdacı olarak biz ümraniyeye aliştık inşat sektörü ne kadar acılırsa hurda işleri daha hizlaniyor buda ümraniyenin degerlendigin en önemli göstergesidir.Ümraniye hurdacı olarak ümraniyenin istambulun en gözde semtlerinden biri olacagi kanıtıdır.
ümraniye hurda sarı ,bakır demir gibi madeni hurdalar için bizimle iletişime gecin ,en yuksek fiyatlarla alım yapmaktayız,Hurda konusunda, sokum hurda söküm işleri ,kesim gibi işler bizim işler,Ümraniyede  hurda alım satım işleriyle ugraşmaktayız, ümraniye hurdacı olarak ümraniye ve cevre mahallelerin hurda almaktayız, hurda denilince hurda da degerli mataller vardır ,sarı,kablo, bakır, soyma bakır ,kırma bakır, alüminyum ,leyim ,kalay gibi daha akla delmeyen cok maden vardır bunları bizimle degerlendilim..ümraniye hurdacı olarak ümraniye hurda alım mı yapmaktayız,ümraniye istambulun en gözde semtlerinden biridir ümraniye çamlıcayı kucaklamiş üsküdarı kollarına almiş güzel bir semtdir,üsküdarda hurda alım yapmak hem güzel hemde ümraniyede hurda almak zevli oluyor ne kadar da tırafik sorunu olsada biz semtimize çok alistık.Her türlü hurda ahşap makara,palet,kalas,onaon,pleymut,osb,mebran,lastik ,kumaş,cam gibi hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız.İKİNÇİ,EL OLARAK alım satımı yapılmaktadır.
Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.
Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.
Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.
Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır.İlokulu bahçesinde ve yakınındaki (kale
kapısı) bostanda yaklaşık olarak 100 metreyi kapladığı anlaşılan düz bir yerleşme bulunmuştur.
Ayrıca bu kazıda Bakırtaş dönemine (Kalkolotik çağ) ait çanak çömlek ve de kültür eşyası ele
geçirilmiştir.
 ümraniye eskilerden bilinen bi, semt esli olmasına raman tamemen kendini yenileyen tek semt oldugunu hatırlatırım,ümraniyede  hurda alım işi yapıyorum hurdalarınızı bizimle degerlendirin.
ümraniye hurdacısı olarak hurdalarınızı yerinden alarak ve de yerinde ölçüm, tartım işleri hurdaların oldugu yerde yapılmaktadır.
Ümraniye hurdacısı olarak her türlü hurda alım yapmaktayım.mesela demir ,atlet,doka,pleymut,osb osbi,kazak ikincilel teleskob tirek gibi hurda yada ikinciel mazemelerde aluım satım yapmaktayım. sizde hurdalarınızı bizimle deger kazansın
 ümraniye eskilerden bilinen bi, semt esli olmasına raman tamemen kendini yenileyen tek semtımız olarak bılınır kendını nasılda gelısteren semtımız oldu sper ya avmlerıyle kahve dunyalarıyla super bır semt halıne geldı bız umranıyede hurdacılar olarak cok keyıfle calısmaktayız vede cok memnunuz.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.