Tuzla hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Tuzla hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Tuzla hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda tuzla Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Tuzla hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda tuzla Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Tuzla hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

tuzla hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Tuzla hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Tuzla hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,şile hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

HURDA SARI

 

tuzla hurda alım satım hurda kablo

tuzla hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

tuzla Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

 

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,sarı,kablo, sarı, bakır,demir, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

 

Tuzla Hurda Alım Satım

 

Tuzla Hurda Demir

 

Tuzla Hurda Alimunyum

 

Tuzla Hurda Bakır

 

Tuzla Hurda Sarı

 

Tuzla Hurda Çelik

 

Tuzla Hurda Çinko

 

Tuzla Hurda Krom

 

Tuzla Hurda Kablo

 

Tuzla Hurda Demir

 

Tuzla Hurda Bakır

 

Tuzla Hurda Paslanmaz

 

Tuzla Hurda Alüminyum

 

Tuzla Hurda Kağıt

 

Tuzla Hurda Plastik

 

Tuzla Makina Hurdaları

 

Tuzla Hurda Çinko

 

Tuzla Sarı Hurda

 

Tuzla Hurda Pet

 

Tuzla Hurda Naylon

 

Tuzla Hurda KromTuzla hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna tuzla  hurdacı,tuzla  hurda,tuzla  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, tuzla  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.tuzla  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdığı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan değişmesi gibi bir çok sebebinden dolayı çoğu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

tuzla hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.Her türlü hurda ahşap makara,palet,kalas,onaon,pleymut,osb,mebran,lastik ,kumaş,cam gibi hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız.İKİNÇİ,EL OLARAK alım satımı yapılmaktadır.

 

Tuzlada hurda alım satım yapmaktayım hurda yada ikinçiel hurda mazeme yada bit pazarında satılaçak araç gereçlerde olabilir biz her türden mazeme aliyoruz hurda demir ,giysi,elbise tahta doka,teleskop direk gibi hurda yada mazeme alımmi  yapmaktayım.Osmanlı öncesi bir yerleşim birimi olan Tuzla, Eski bir Rum balıkçı köyü olarak bilinir.
Yapılan arkeolojik çalışmalar Tuzla’nın tarihin çok eski dönemlerinden itibaren yerleşim birimi
olarak kullanıldığını göstermektedir.

Hayvancılık çok olmasa da halkın kendisini idare edecek şekilde yapılmaktadır.

Ormancılık Durumu : Ormancılık yoktur.

Turizm Durumu. : Turizm açısından ise yeraltı şehri vardır. Ancak Kasabamız ve belediyelerimizin imkansızlıkları nedeniyle turizme açılamamıştır.

Ulaştırma ve Alt Yapı Durumu.

Elektrik, Su ve Kanalizasyon Hizmetleri : Elektrik ve su Kasabamızda yeterli

tuzla hurdacı
bulunup, Kanalizasyon yoktur.

Yollar : Kasabamızda cadde, sokak ve merkez yolları stabilizedir. Acıgöl arası 15 km olup, asfalttır.

PTT,Radyo ve Televizyon Hizmetleri : Yaklaşık olarak PTT nin 300 Abonesi vardır. Belediyemizin iki adet uydu sistemli yayını Kasabamıza hizmet vermektedir

Belediyemizin 2005 Mali Yılı Bütçesi 800.000.00.-YTLdir.

Gelir Kesin Hesabı 203.262.00.- YTL liradır. Gider Kesin Hesabı ise 195.008.00.- YTL Liradır. Belediyemizde şu anda 6 (Altı) adet kadrolu memur 5 (Beş) adet sendikalı geçici İşçi olmak üzere 11(Onbir) kişi çalışmaktadır.Belediye Başkanı Remzi SOYLU,Muhasip Hasan EROĞLU, Başkatip Ziya BAYTAR, Tahsildar İbrahim BALOĞLU,Zabıta Mehmet TAMAR, Şoför Mevlüt KAHRAMAN, Memur Fedai KARAGÜNEY

 

Tuzla sahılıyle yatlarıyla gemılerıyle vıllarıyla balıkcı restrantlarıyla bılınen bır semtımız olan tuzla cok guzeldır bız hurdacıyız ve tuzla hurdacı olarak ıyı hızmet vermeye calısmaktayız.bızler sahıl kısmında degılız fakat o tarafta dahada yogun calısmaktayız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.