Sultanbeyli hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Sultanbeyli hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Sultanbeyli hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda sultanbeyli  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik,demir kablo,bakır,sarı,pazlanmaz  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Sultanbeyli hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Sultanbeyli hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Sultanbeyli hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

HERTERLU HURDALARINIZI ALMAKTAYIZ,SULTANBEYLİ  HURDACILIK

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

 

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Sultanbeyli hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 sultanbeyli bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,sultanbeyli hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

sultanbeyli bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,sultanbeyli hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

sultanbeyli hurda alım satım hurda kablo

sultanbeyli hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

sultanbeyli Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

 

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.Sultanbeyli Hurda olarak hizmet vermekteyiz,bize ulasmak için sultanbeyli hurdacı, sultanbeyli hurda,sultanbeyli hurdacılar olarak, google arama motoruna yazarak bulabilirsiniz.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

sultanbeyli hurda

 

sultanbeyli hurdacı

 

sultanbeyli hurdacılar 

 

Sultanbeyli Hurda Alım Satım

 

Sultanbeyli Hurda Demir

 

Sultanbeyli Hurda Alimunyum

 

Sultanbeyli hurda

 

Sultanbeyli hurdacı

 

Sultanbeyli hurdacılar

 

Sultanbeyli Hurda Bakır

 

Sultanbeyli Hurda Sarı

 

Sultanbeyli Hurda Çelik

 

Sultanbeyli Hurda Çinko

 

Sultanbeyli Hurda Krom

 

Sultanbeyli Hurda Kablo

 

Sultanbeyli Hurda Demir

 

Sultanbeyli Hurda Bakır

 

Sultanbeyli Hurda Paslanmaz

 

Sultanbeyli Hurda Alüminyum

 

Sultanbeyli Hurda Kağıt

 

Sultanbeyli Hurda Plastik

 

Sultanbeyli Makina Hurdaları

 

Sultanbeyli Hurda Çinko

 

Sultanbeyli Sarı Hurda

 

Sultanbeyli Hurda Pet

 

Sultanbeyli Hurda Naylon

 

Sultanbeyli Hurda Krom

 

Sultanbeyli Hurda Kurşun

 

Sultanbeyli Hurda Karton

Sultanbeyli hurdacı hurda olarak hizmet vermekteyiz ,her türlü hurdalarınızı yerinde tesbit ederek almaktayız ,madeni hurdalarınızı yerinden tarartarak elektiromik kantarlarla almaktayız. Maddeni hurda fiyatları için bizi şahin özerleri  arayın..

Geri dönüşüm sayesinde çöplüklere daha az atık gider ve buna ek olarak bu atıkların taşınması ve depolanması kolaylaşır, çünkü artık daha az çöp alanı ve daha az enerji gerekmektedir.Sultanbeyli hurdacı armanız yeterli.

Sultanbeyi hurdacı olarak ,nekadarda kırsal bölge olarak bilinsede son zamanlarda sultan beyli cok gelismiş, ve degeri artmiştır,sultanbeyli hurdacı olarak insaat söktörünün çok hizli ilerledigini bilmekteyiz ,sultanbeyli bu sayede hem görüntu olarak daha güzel olmaya basladı ,ve de sulanbeyi degerine deger katıyor, sultanbeyli hurdacı olarak sürekli inşatlara ğirip cıktımız için biliyoruz sultanbeyinde hurda alım satım isleri çok hızlandı ,sultanbeyli hurdacı olarak hurdalarınız bizimle degerine deger katsın bizi arayıp hurda fiyatlarını ögrenebilirsıniz.bize 7/24 ulasabilirsiniz-0532 448 37 26-0536 975 04 26 numaralardan arayıp istediginiz saat fiyat örenebilirsiniz yada https://atasehirhurdaci.com/ siteden bakabilirsiniz.

Sultanbeyli hurdacı olarak sultanbeyli 5 yıl oncesi yolları camur ulasımi cok  zor olan bir mahalleydi ,sulanbeyli şimdi ise çök gözde bir semtdir sultanbeyli hurda alım satım işleriyle ugraşmaktayım ,sultanbeyli hurdacı olarak sultanbeylinde hurda alım satım işleri  çok hızlı ilerlemektedir, buda sultanbeyli hurda işlerinin iyi gitmesi sultanbeyliginin degerini deger katması demektir.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

sultanbeyli hurdacı olarak sultanbeyli son zamanlarda çok yükselmiş degeriyle anılmaktadır sultanbeyli hurdacı olarak trafik sorunu az bir semt olarak yorumlarız ,sultanbeyli hurda alım satım işleri iyiçe hızlanmiştır.Her türlü hurda ahşap makara,palet,kalas,onaon,pleymut,osb,mebran,lastik ,kumaş,cam gibi hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız.İKİNÇİ,EL OLARAK alım satımı yapılmaktadır.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

sultanbeyli hurdacı olarak yerinden hurdalarınızı alıyoruz.elektronik tarılarımızla tartıyoruz,sultanbeyli trafigini herturlu asarak gelıp yeınden alıyoruz.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik,demir kablo,bakır ,sarı gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

sultanbeylide hurda alım yapmaktayım sultanbeyli son zamanlarda çok gelişdi ,degerine deger kattı inşaat soktöründe çok yavaşlama var.

Sultanbeyli hurdacılık yapmaktayım yılardır ,burda yasamaktayım son zamanlarda sultanbeyli de çok büyük degişim yaşadı ki inanılmaz derecede sultanbeyli çarşı kadıköy çarşıdan hiç bir farkı kalmadı okadar çok gelişti bizde sultanbeyli de hurda ikinciel inşaat mazemesi almaktayım osb,doka,teleskop direk gibi çorop,atlet eskileri gibi hurdalar alarak ülke ekonomisine katkı saglamaktayım.

sultanbeyli de hurdacıya saldıran köpek yakalanarak köpek barınagına götürüldü ve muane edilen köpek kuduz olma ihtimaline karşı tutulmaktadır .Hurdacı daha hastande muşadele altında tutulmaktadır.her zaman sokkak köpeklerinin saldırdıgı semti sultanbeyli bediyesi bi çözüm bulamadı tabi hayvan severler de haklı olarak hayvanların iyi bir yasam surmesini iştiyorlar.

 

sultanbeylı denınce sankı kohne koy gıbı oldugunu dusunuyorsunuz cunku ısmı sankı oyleymıs gıbı andırıyor aslında cok guzel bır semtımız halıne geldı goletıyle oldukca ılgı odagı oldu bızler bu semtte hurdacılık yapmaktayız ve sızlere ıyı hızmet verebılmek ıcın caba sarfetmekteyız.Caddebostanı iskelesi aynı yerde idi. Yenikapı`da, Kumkapı`da odun kayıklarının yanaştığı salaşlar vari bir şeydi. Sıcaklar basınca, iskelenin sol tarafına, biri erkeklere, üç dört yüz adım ilerisindeki kadınlara mahsus olmak üzere iki deniz hamamı yapılırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.