Suadiye hurdacı 0532 448 37 26

 Suadiye hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık

Suadiye Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Suadiye hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık

suadiye   hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Suadiye hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda suadiye Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

 

Hurda: Ekonomik ömrünü tamamlamış olan veya tamamlamadığı halde teknik ve fiziki nedenlerle alınış amaçları doğrultusunda kullanılması imkânı kalmayan veya tamiri mümkün veya ekonomik olmayan arızalar nedeniyle kullanılmasında yarar görülmeyerek hizmet dışı bırakılan taşınırlar ile üretim sırasında elde edilen kırpıntı, döküntü ve artık parçaları suadiye hurdacı olarak,hurdalarınızı yerinden almaktayız,catı bodrum temizleme,sokme gibi işlerinizde bizi arayıp bilgi alabilirsıniz suadiye hurda olarak, daha sayamadım,bircok alanda faliyet gostermekteyiz,

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

 

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,kablo, hurda demir,hurda celik , kablo,sarı,bakır kablo ,plastik gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktayız.

HURDA BAKIR

Suadiye hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık

Suadiye hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık hurdacılık Şile bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,şile hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

suadiye hurda alım satım hurda kablo

suadiye hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

 Suadiye hurdacı  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,kablo,bakır,sarı gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

suadiye Hurda Alım Satım

 

suadiye Hurda Demir

 

suadiye Hurda Alimunyum

 

suadiye Hurda Bakır

 

suadiye Hurda Sarı

 

suadiye Hurda Çelik

 

suadiye Hurda Çinko

 

suadiye Hurda Krom

 

suadiye Hurda Kablo

 

suadiye Hurda Demir

suadiye Hurda Bakır

 

suadiye Hurda Paslanmaz

 

suadiye Hurda Alüminyum

 

suadiye Hurda Kağıt

 

suadiye Hurda Plastik

 

suadiye Makina Hurdaları

 

suadiye Hurda Çinko

 

suadiye Sarı Hurda

 

suadiye Hurda Naylon

 

suadiye Hurda Krom

 

suadiye Hurda Kurşun

 

suadiye Hurda Karton

 Suadiye hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna suadiye  hurdacı,suadiye  hurda,suadiye  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, suadiye  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.suadiye hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz. Suadiye son zamanlarda baştan alaşağı yenilenmesine rağmen Hale’n daha devam eden kentsel dönüşüm trafiği felç etmektedir.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Her türlü hurda demir sarı,çinko,aliminyum,kalay,osb,pleymut,kalas,palet,makara,kablo makarası,kablo hurdası gibi hurdalarınız almaktayız.

suadiye hurdacı olarak suadiyede hurda alımı yapmaktayız suadiye ve çevre semtlerinde hurdacı bulunmamaktadır belediye bizleri ordan kaldırmıstır.hurdalarınızı servis araçlarımızla yerinden tesbit ve yerinden alarak ekenomiye kazandırmaktayız madeni hurdalarınız ıcın,elektronik tartılarımızla tartıp almaktayız saygılarımla

 
suadiye hurdacı suadiye cokguzel bir semtdir ne kadar da trafi cekilmez durumda olsada, suadiye de hurda almak  insana guven veriyiyor suadiyede hurdacılık yapmak, cevreye katkımız varsa ne mutlu bize huzur veriyor suadiye hurdacı olarak suadiye hurda fiyatlarında yükselme olmuştur, en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız ,https://atasehirhurdaci.com/
suadıye bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,soguksu hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.Her türlü hurda ahşap makara,palet,kalas,onaon,pleymut,osb,mebran,lastik ,kumaş,cam gibi hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız.İKİNÇİ,EL OLARAK alım satımı yapılmaktadır.Caddebostanı iskelesi aynı yerde idi. Yenikapı`da, Kumkapı`da odun kayıklarının yanaştığı salaşlar vari bir şeydi. Sıcaklar basınca, iskelenin sol tarafına, biri erkeklere, üç dört yüz adım ilerisindeki kadınlara mahsus olmak üzere iki deniz hamamı yapılırdı. 

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 suadiye hurdacı olarak hurda alım yapmaktayım hurdalarınızı çöpe atmayın biz hurdalarınızı almaktayız hurdalarınızla biz evimize ekmek götürüyoruz hiç bir şeyi güçümsemeyin.
Suadiye hurdacısı olarak hurdalararınızı yerinden alarak geridönüşüme hizmet vermermekteyiz.
Suadiye hurdacısı olarak her türlü hurda alım yapmaktayım ,bunlar şöyle,pantolon, gömlek kazak,tahta,ahşap,osb, kalıp tahtaları, doka gibi bir çok hurda alım yapmaktayım aklınıza ne geliyorsa her şeyin hurdasını almaktayız.
suadıye guzel bır semtımızdır sakın ınsanları elıt kalıtelı bır semtımız olarak bılınen suadıyemısde hurda ısıyle ugramaktayız bızler sıze ıyı hızmet verebılmek ıcın ekıp arkadaslarımız vede servıs aracklarımızla ızmet vermekteyız.
Suadiye hurda alım satım işleri, bizim işlerimiz her zaman bizimle güvenilir bir firma oldugumuzu size hatırlatırız,Her türlü kesim söküm ,temizlik gibi işleriniz hurda karşılıgı yada anlaşılarak yapılmaktadır.Suadiye hurdacısı olarak hurda alım satım yapan Ataşehir hurda Firmamız trafik nedeniyle bu aralar istenilen adrese biraz geç gidebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.