Şile Hurda 0536 975 04 26

Şile Hurda 0536 975 04 26

Şile hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda şile Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Şile Hurda 0536 975 04 26

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik demir,sarı,bakır,kablogibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

atasehir hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

şile hurda 0536 975 04 26

Şile bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,şile hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Şile Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.Ataşehir Hurda

HİZMETLERİMİZ

Şile Hurda Alım Satım

Şile Hurda Demir

Şile Hurda Alimunyum

Şile Hurda Bakır

Şile Hurda Sarı

Şile Hurda Çelik

Şile Hurda Çinko

Şile Hurda Krom

Şile Hurda Kablo

Şile Hurda Demir

Şile Hurda Bakır

Şile Hurda Paslanmaz

Şile Hurda Alüminyum

Şile Hurda Kağıt

Şile Hurda Plastik

Şile Makina Hurdaları

Şile Hurda Çinko

Şile Sarı Hurda

Şile Hurda Pet

Şile Hurda Naylon

Şile Hurda Krom

Şile Hurda Kurşun

Şile Hurda Karton

  şile hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna şile   hurdacı,şile hurda,şile  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, şile  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.şile hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

şile istambulun en uç kösesinde kalan nezih bir yerdi şimdileri ise istambulun en güzel tatıl köylerinden biridir şile şilede hurdacılık yapmaktayız,Şileye istambuldan gelip hurdaları alıyoruz.şile hurdacı denildigi zaman şilede hurdacı olmadıgını biz veya baska firmaların istambuldan gelerek hurdalarınızı aldıgımızı biliyormusunuz şile suana kadar hurdacı olmadıgını biliyoruz çünkü şiladen çıkacak hurda hurdacının gecim kaynagı olacagı için cıkan hurda hurdacıyı tatmin etmediginden hurda firmaları yoktur .

Hertürlü hurda ahşap makara ,osb,pleymut,kalas,odun türü palet,lastik ,cam,kumaş türü hurda alım satım ikinçiel olarak yapılmaktadır.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Şile bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,şile hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.Sıle guzel yazlık yerlerıyle bılınen bır semtımızdır yazları sılede cok guzel gecer.

şilede hurdacı olmadıgını hatırlatır ve de yerimiz ataşehirde oldugunu bilmenizi isterim biz hurdalarınızı almak için istambuldan -gelmekteyim,tanajı hurdalar için bize ulaşın parekente hurda alım yapmıyoruz bilgilerinize arz ederim

şile hurdacılar olarak şilede hurdacı olmadıgını biliyormusunuz ben şile bir yerde hurdacı vardı ama şu anda hurdacu yoktur,Hurdalarınızı yerinden almaktayım hurdalarınızın tonaşlı olması çok önemlidir.

sıle pıknık alanları ve denızıyle sahıl kıyılarıyla bılınen bır semt bız bu semtte ıs yapayı sevıyoruz.bızler bu semtte musterılemıze alıstık .onlarda bıze alıstı

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.