Şerifali hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Şerifali hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Şerifali hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Ataşehir Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Şerifali hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

şerifali hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Şerifali hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Şerifali hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılıkhurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Şerifali hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Şerifali hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık alım satım hurda kablo hurda demir alımı

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

atasehir Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

 

şerifali Hurda Alimunyum

 

şerifali Hurda Bakır

 

şerifali Hurda Sarı

 

şerifali Hurda Çelik

 

şerifali Hurda Çinko

 

şerifali Hurda Krom

 

şerifali Hurda Kablo

 

şerifali Hurda Demir

 

şerifali Hurda Bakır

 

şerifali Hurda Paslanmaz

 

şerifali Hurda Alüminyum

 

şerifali Hurda Kağıt

 

şerifali Hurda Plastik

 

şerifali Makina Hurdaları

 

şerifali Hurda Çinko

 

şerifali Sarı Hurda

 

şerifali Hurda Pet

 

şerifali Hurda Naylon

 

şerifali Hurda Krom

 

şerifali Hurda Kurşun

  şerifali  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna şerifali   hurdacı,şerifali hurda,şerifali  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, şerifali  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.şerifali hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.hurda demir fiyatların hergün düşmektedir, hurdalarınızı yerinden ve nakıt almaktayız, hurdalarınızı bizimle degerlendirin.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

şerifalide hurda alım ısşleri ypmaktayız ve çevre ilçelerde vede illerde hurda alımı yapıyoruz,madeni hurdalarınızı yerınde tesbıt yaparak tartık elektronık tartılarla musterinin memnunıyetı bızım ıcın bır referans olacaktır.Hertürlü hurda ahşap makara ,osb,pleymut,kalas,odun türü palet,lastik ,cam,kumaş türü hurda alım satım ikinçiel olarak yapılmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

şerifali  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna şerifali   hurdacı,şerifali hurda,şerifali  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz,Türkiye Cumhuriyeti’nin en hızlı gençleri” orada. “Haklının yanındayız, haksıza çökeriz. Gördüğünüz gibi hepimiz delikanlı gençleriz. Birbirimiz için ölürüz. Arkadaşlarımız öldü.

hurda alıom satım işleriyle ugraşmaktayım hurdalarınızı  bizimle degerlendirin ,biz hurdalarınızı yerinden nakit almaktayım ,vede söküm işleride yapmaktayım,

Şerifali mahallesinde hurda alım satım işleri yapmakmaktayım bütün büyük hurdacıların şerifali mahallesinde madeni hurda alımmı yaptıları yerlerde hurda alıp satmak çok zor insanlar sanki hurda degilde altın satıyorlar, bizde hurdacılık yaptıgımız için böyle insanlarla ugraşmaktayız.

serıfalı atasehıre ve umranıye baglı bır semt olarak bılınmektedır bızler  bu semtı begenmekteyız. ınsanları uyumlu guler yuzlu cana yakın bızler bu semtte2002 yılından buyana hurdacılık yapmaktayız ve herkezı artık

serıfalıyı sevıyorum helekı carsamba gunlerı dahada sevıyoruz sosyete pazarından dolayı gezmek ıcın guzel bır pazar tabı bız gezemmıyoruz cunku bu semtte vede cevre semtlerde hurdacılık yaptıgımız ıcın vakıt bulamıyoruz maleseftanıdık.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.