Samandıra hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık

Samandıra hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık

Samandıra hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Samandıra Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir, kablo,sarı, bakır, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Samandıra hurda Hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktır.

HURDA BAKIR

Samandıra hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık

Samandıra hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık kablo hurdası bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kablo hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Samandıra hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık

Samandıra hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık hurdacılık alım satım hurda kablo hurda demir alımı

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

samandıra Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

samandıra Hurda Alım Satım

samandıra Hurda Demir

samandıra Hurda Alimunyum

samandıra Hurda Bakır

samandıra Hurda Sarı

samandıra Hurda Çelik

samandıra Hurda Çinko

samandıra Hurda Krom

samanra Hurda Kablo

samandıra Hurda Demir

samandıra Hurda Bakır

samandıra Hurda Paslanmaz

samandıra Hurda Alüminyum

samandıra Hurda Kağıt

samandıra Hurda Plastik

samandıraMakina Hurdaları

samandıra Hurda Çinko

samandıra Sarı Hurda

samandıra Hurda Pet

samandıra Hurda Naylon

samandıra Hurda Krom

samandıra Hurda Kurşun


Samandıra ve cevre mah. hurda alım yapmaktayım samandıra  eskiden kırsal bölge olarak bilinirdi ,şimdilerde ise çok gelişmiş ve modern bir ilçe olmuştur,şimdilerde ise nezih bir semtdir.

Bölgeye Türklerin ilk defa gelişi Avar Türkleri’nin İstanbul’u kuşatmasıyla VII. yüzyıl başlarında olmuştur. Türkler IX. yüzyıldan itibaren yoğun olarak Bizans topraklarında görülmeye başlamış ve Üsküdar’a kadar gelmişlerdir.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

samandıra hurda  hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.Sultânü’I Ulemâ Nişabur’dan Bağdat’a ve daha sonra Kûfe yolu ile Kâ’be’ye hareket etmiştir. Hac farîzasını yerine getirdikten sonra, dönüşte Şam’a uğradı. Şam’dan sonra Malatya, Erzincan, Sivas, Kayseri, Niğde yolu ile Lârende’ye (Karaman) gelip Karaman’da Subaşı Emir Mûsâ’nın yaptırdıkları medreseye yerleşmişlerdir.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir, kablo,sarı, bakır, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.samandırada sabahları çok trafık oluyor ,bu yuzden insanlar işlerine geç kalıyor kazalar kacınılmaz oluyor, bide akşam çok felaket trafık oluyor ,iyiçe çekilmez bi hal aldı.

samandıra hurdacı olarak samandıra ve cevre semtlerde hurda alım yapmaktayım,madeni hurdalarınızı yerinde tesbit ederek vede tartım yaparak elektironik kantarlarla almaktayız,müşteri memmuniyeti bizim için referans yasılır. Zorunlu trafik sigortası tavan fiyat son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. 16.5 milyon araç sahibi ve sigorta sektörü uzun süredir samandıra hurdacısı olarak bu olaya itiraz ediyoruz , trafik sigortasına getirilecek prim tavanı ile yatıp kalkıyor. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in açıklamaları ile gündeme gelen konu hakkında Hazine Müsteşarlığı çalışmasını tamamladı ve Mehmet Şimşek’e iletti.

Gelen her misafiri en iyi şekilde ağırlamaya gayret ederler. Belde içinde bulunan tarihi eser ve mekânlar ile doğal güzellikler ve kültürel unsurlar beldeyi yaşanılır ve gidip görülmesi gereken yerler arasında yapmıştır. Beldeye gitmişken yöresel lezzetlerinde tadına bakmayı ihmal etmeyin. Belde adeta İstanbul içinde kalmış sessiz köşedir. İstanbul’un yoğun trafik hayatından sıkılanlar hafta sonu aileleri ve sevdikleriyle birlikte buraya giderek sakinliğin ve huzurun tadını çıkarabilirler. Beldeye gidince konaklamak için pansiyon ve otellerden yaralanabilirsiniz.Samandıra hurda ahşap alım  makara, palet, osb, pleymut, kalas, onaon, lastık ,kumaş hurdalarını ikinciel olarak alım satım yapmaktayım.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.