Sahrayıcedit hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Sahrayıcedit hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılıK

Sahrayıcedit  hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Sahrayıcedit  hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 sahrayıcedit bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,sahrayıcedit hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

sahrayıcedit bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,sahrayıcedit hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

sahrayıcedit hurda alım satım hurda kablo

sahrayıcedit hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

sahrayıcedit Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

sahrayıcedıt Hurda Alimunyum

 

sahrayıcedıt Hurda Bakır

 

sahrayıcedıt Hurda Sarı

 

sahrayıcedıt Hurda Çelik

 

sahrayıcedıt Hurda Çinko

 

sahrayıcedıt Hurda Krom

 

sahrayıcedıt Hurda Kablo

 

sahrayıcedıt Hurda Demir

 

sahrayıcedıt Hurda Bakır

 

sahrayıcedıt Hurda Paslanmaz

 

sahrayıcedıt Hurda Alüminyum

 

sahrayıcedıt Hurda Kağıt

 

sahrayıcedıt Hurda Plastik

 

sahrayıcedıt Makina Hurdaları

 

sahrayıcedıt Hurda Çinko

 

sahrayıcedıt Sarı Hurda

 

sahrayıcedıt Hurda Pet

 

sahrayıcedıt Hurda Naylon

 

sahrayıcedıt Hurda Krom

 

sahrayıcedıt Hurda Kurşun

sahrayıcedit  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna sahrayıcedit  hurdacı,sahrayıcedit  hurda,sahrayıcedit  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, sahrayıcedit  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.sahrayıcedıt hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Ahşap hurdası palet osb, pleymut,makara kumaş lastik gibi hurdalarınızi yerinden ikinciel olarak almaktayım.her hürlü hurda alım satım yapan hurda firmamiz güvenilir bir hurdacı olarak hurda alım satım yapmaktayız.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadırZ ALINIR SÖKÜM İŞLERİNİZ YAPILIR

sahrayıcedit hurdacı olarak hurda soktörün ciddi bir durgunluk olması inşaat sektöründe baya bi durgunluk olduguna işaretdir,hurda sektöründe durgunluk demek sanayi tektöründe durgunluk demektir.

sahrayıcedit de hurdacılık yaparak gecimimizi saglamaktayız,madeni hurdalar için bizleri arayın bizler madeni hurdalar için yerinde despit vede yerinde tartım yaparak elektironik terazilerle müşteri memmuniyeti bizim için referansdır,

sahrayıcedıt bır dönemleri ınsanların gırmek ıstemedıgı bolgelerden bırısıydı son 5yıl ıcınde gelısmıs güzellesmıs deger kazanmıs bır semtımızdır.trafı nekadarda cekılmez olsada bız mecburen cekmek zorundayız.herzaman ıstenılen saatte ıstedıgımız yere ulasamasakta hıc bır sor

 

Sahrayıcedıt guzel bır semtımız fakat su trafık sorunu olmasa dahada guzel olacak bızler herturlu gelıyoruz o ayrı konu fakat ınsanın bası agrıyor o yollarda bı care bulmalrı gerekır dıye dusunuyorum oyle yazıyorumun olmamaktadır.Bu yıllarda Anadolunun büyük bir kısmı Selçuklu Devleti’nin egemenliği altında idi. Konya’da bu devletin baş şehri idi. Konya sanat eserleri ile donatılmış, ilim adamları ve sanatkarlarla dolup taşmıştı.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.