Paşaköy hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Paşaköy hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

pasaköy  hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Paşaköy hurdacı  Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

pasakoy  hurdacı hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 paşaköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,paşaköy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

paşaköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,paşaköy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

paşaköy hurda alım satım hurda kablo

paşaköy hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

pasakoy Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

pasaköy Hurda Alimunyum

 

pasaköy Hurda Bakır

 

pasaköy Hurda Sarı

 

pasaköy Hurda Çelik

 

pasaköy Hurda Çinko

 

pasaköy Hurda Krom

 

pasaköy Hurda Kablo

 

pasaköy Hurda Demir

 

pasaköy Hurda Bakır

 

pasaköy Hurda Paslanmaz

 

pasaköy Hurda Alüminyum

 

pasaköy Hurda Kağıt

 

pasaköy Hurda Plastik

 

pasaköy Makina Hurdaları

 

pasaköy Hurda Çinko

 

pasaköy Sarı Hurda

 

pasaköy Hurda Pet

 

pasaköy Hurda Naylon

 

pasaköy Hurda Krom

 

pasaköy Hurda Kurşun

paşaköy  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna paşaköy hurdacı,paşaköy  hurda,paşaköy hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, paşaköy hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.paşaköy  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.üm gününü yeniden doğuş günü olarak kabul ediyordu. O öldüğü zaman sevdiğine yani Allah’ına kavuşacaktı. Onun için Mevlâna ölüm gününe düğün günü veya gelin gecesi manasına gelen “Şeb-i Arûs” diyordu ve dostlarına ölümünün ardından ah-ah, vah-vah edip ağlamayın diyerek vasiyet ediyordu.

pasaköy eskiden gercekten koy gibi kırsal bi semtdi her yer boş arazilerle dolu dag tas bi mahalleydi,enkıyı köşede kalan bi köy oldugunu bilirdik,şimdilede işe kocaman bi semt olmaya aday pasaköy de hurda alım işleri iye gidiyor.

Paşaköy hurdacı olarak pasaköyde hurda alım yapmaktayım,madeni hurdalarınızı gelip yerinde tartarak elektironik kantarlarla tartarak almaktayım ,Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir,memmuniyet bizim referansımızdır.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Paşakoy de 2002  den buyana hem oturmaktayım hemde hurda alım işleri yapmaktayım paşaköy önceden ineklerin koyunların yayılım alanı oldugunu biliriz şimdileri işe degerine paha biçiliemiyor.

pasaköy fabrıkalar ınsaat alanlı cok fazla oldugundan dolayı santıyelerden hurda almaktayız.bızler bu semtte fazlaca bulunmaktayız.trafık sorunu olmayan cok kısa surede ulasım saglamaktayız.

 

Pasaköyde cok yogun bır sekılde calısmaktayız paşaköy hurdacı olarak sızlere daha ıyı hızmet verebılmek ıcın ugrasıyoruz pasaköy cok guzel bır semt olmasada bız herturlu ıs yapmaktayız bızlerı tercıh ettıgınınz ıcın tesekkur ederız.

Paşaköy halkı olarak bizler bu semmtte uzun yıllar calısmaktayız. bızler bu semtte ve cevre semtlerde hurdaılık yapmaktayız hertürlü hurdalarınızı yerinden servıs araclarımızla gelıp almaktayız . Her türden ahşap hurdası palet, kalas, onaon,osb,pleymut, gibi her türden lastik , kumaş cam , altın hurdaları da almaktayız.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır.

bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.