Maltepe Hurdacı 0536 975 04 26

Maltepe Hurdacı hurda 0536 975 04 26

Maltepe hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda https://atasehirhurdaci.com Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

2001’li yıllarda kurulan firmamız hurda , alüminyum , çinko , krom ,bakır , kağıt , plastik  sarı, demir ,kablo ,bakır gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HURDA BAKIR

Maltepe Hurdacı hurda 0536 975 04 26

Maltepe Hurdacı hurda 0536 975 04 26 alım satım hurda kablo hurda demir alımı

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Maltepe Hurdacı hurda 0536 975 04 26

Maltepe Hurdacı hurda 0536 975 04 26 kablo hurdası bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kablo hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

maltepe Hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

hurdalarınızı yerinden telim almaktayız maltepe hurdacılar

 HİZMETLERİMİZ

 

Maltepe Hurda Alım Satım

Maltepe Hurda Demir

Maltepe Hurda Alimunyum

Maltepe Hurda Bakır

Maltepe Hurda Sarı

Maltepe Hurda Çelik

Maltepe Hurda Çinko

Maltepe Hurda Krom

Maltepe Hurda Kablo

Maltepe Hurda Demir

Maltepe Hurda Bakır

Maltepe Hurda Paslanmaz

Maltepe Hurda Alüminyum

Maltepe Hurda Kağıt

Maltepe Hurda Plastik

Maltepe Makina Hurdaları

Maltepe Hurda Çinko

Maltepe Sarı Hurda

Maltepe Hurda Pet

Maltepe Hurda Naylon

Maltepe Hurda Krom

Maltepe Hurda Kurşun

Maltepe Hurda Karton

Maltepe hurdacı

 

maltepe hurdacılar

 

Maltepe hurda

maltepe hurdacısı olarak maltepe bulunan hurda depomuzda hurdalarınızı bekleterek sizden gelen hurdalarınızı birikmesi için tutulmaktadır ,biz hurdalarınız bir büyük hurda kamyonu olana kadar bekleterek fabrikaya göndermekteyiz. bize verdiginiz yada sattıgınız hurdalarınız fabrikada eritilerek çubuk demir ,sac,profil ,inşaat demiri olarak geri kullanıma kazandırmaktayız. Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

Hurda denildigi zaman aklınıza ne gelir ki bizim aklımıza günlük alanda kullanılan mazeme yada ahşap hurdası,elbise hurdası,tahta hurdası cam hurdası ,kumaş hurdası gibi bir çok hurda alımı da yapmaktayız ,maltepede gecenlerde bir tane köpegin hurdacıyı isirdigini öğrendik hurdacıya saldıran köpegin sahibi dogrultusunda saldırtıgı öne süeülmektedir biz bu duruma üzülmekteyiz vede öfkeyle kınamaktayız.

 

Pelekanon Savaşı‘nı araştıran tarihçi 6.Mırmıroğlu çeşitli kanıtlara dayanarak Pelekanon Savaşı‘nın Darıca ile Eskihisar arasındaki Manastır Mevkii’nde olduğunu ileri sürmüştür.
Yapılan bütün bu araştırmalardan da anlaşılacağı gibi Maltepe hurdacı yüzyıllardır önemli bir yerleşim bölgesidir. Bu günkü Maltepe hurda adı ise “Höyük Tümülüs” (Yığmatepe) içinde hazine ve define veya küp dolu altınların yığıldığı tepe anlamına gelmektedir.

maltepde 2002 den buyana hem ikamet etmekteyim hemde hurda aalım satım işleriyle ugraşmaktayım ,maltepe hurda soktörünün kalbi odugunu biliriz sizler hurda konusun da tıtız ve zamanın da alınması gereken her şeyi Dîvân, şairlerin şiirlerini topladıkları deftere denir. Dîvân-ı Kebîr “Büyük Defter” veya “Büyük Dîvân” manasına gelir. Mevlâna’nın çeşitli konularda söylediği şiirlerin tamamı bu divandadır.alırız,

maltede hurda madeni hurda alım yapmaktayım her türden hurda sarı bakır ,kablo gibi olan hurda yanı sıra demir,makara,palet,osb,pleymut,ahşap hurdaları da almaktayız her türden hurda alım satım işleri yapmaktayım degerli madeni hurdalar olarak bilinen başta nikel,kalay,bakır gibi daha bir çok hurda alım yapmaktayız hurdalarınızı yerinden almaktayım hurda denildiginde https://atasehirhurdaci.com gelsin her türlü hurda alım yapılmaktadır.maltepe hurda ahşap tahta osb , pleymut , lastik , kumaş ,iblik hurdası dibi birçok inşaat hurdacıda almakratım.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

maltepede hurda alımıntum demır hurdalarınızı yerınden almaktayız. hurda alımınyum cok degerlı bır maden olasada kendı halınde degerlıdır. kablodan bakır nasıl cıkartılır gunumzde yakılarak cıkartılan bakır sımdılerde ıse makınede kırılarak cıkartılmaktadır.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .com dan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.