Kurtköy hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

  1. Kurtköy hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Kurtkoy  hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

HURDA BAKIR

 kurtköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kurtköy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

kurtköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kurtköy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

kurtköy hurda alım satım hurda kablo

kurtköy hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kurtköy hurdacı  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

Hurda Alım Satım

 

kurtköy Hurda Demir

 

kurtköy Hurda Alimunyum

 

kurtköy Hurda Bakır

 

kurtköy Hurda Sarı

 

kurtköy Hurda Çelik

 

kurtköy Hurda Çinko

 

kurtköy Hurda Krom

 

kurtköy Hurda Kablo

 

kurtköy Hurda Demir

 

kurtköy Hurda Bakır

 

kurtköy Hurda Paslanmaz

 

kurtköy Hurda Alüminyum

 

kurtköy Hurda Kağıt

 

kurtköy Hurda Plastik

 

kurtköy Makina Hurdaları

 

kurtköy Hurda Çinko

 

kurtköy Sarı Hurda

 

kurtköy Hurda Pet

 

kurtköy Hurda Naylon

 

kurtköy Hurda Krom

 

kurtköy Hurda Kurşun

 

kurtköy Hurda Karton

kurtköy  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kurtköy  hurdacı,kurtköy  hurda,kurtköy   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kurtköy  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.kurtköy   hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Kurtkoy hurdacı olarak hurdalarınızı yerinden alarak nakıt ödemeyle almaktayım ,degerli hurdalarınızı yerinde tartım yaparak itimatınızı kazanarak ileriye dönük müsteri memmuniyeti bizler için önemlidir.Kurtkoy hurdacı olarak hurda ahşap kavcuk, lastik , pimapen gibi hurdalar almaktayız odun kalas osb gibi hurdaların ikinciel hurdasını gerigönüşümü olamadığından ikinciel olarak kullanmaktayız.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

 

kurtköy hurdacı olarak hurda demir metal sarı kablo

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

,demir gibi hurdalarınızı yerinden nakit ve en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız,her türlü hurda alım yapmaktayız. Bu aralar hurdalar 700 800 tl kadar yükseldigini bilmenizi esteriz hurdalarınızı degerin almaktayız.

Servisim kurtköyden geçtiği için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. google mapsten baktım 20 km civarında. Ayrıca servisi kaçırsam da kendi aracımla gidebililirim. Tuzla yı hiç gezmedim ama alternatif olabilir belki. Ama Kurtköy kısa zamanda getirisi de yüksek olacak gibi geliyor. Sabiha Gökçen in kapasitesinin artacak olması,HABOM ve Teknopark ın açılacak olması. Ayrıca Metro da 1-2 sene içinde gelecek diyolar böylece Merkeze de kolayca ulaşabilirim. Tabi bu söylenenler doğruysa hem oturum hem yatırım anlamında iyi bir tercih olacak gibi geliyor.

çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.kurtköy   hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

kurköy denilince akla masallardaki kurt hayvanları gelir insanın aklına ben ise kurtların içinde büyüdügümden kurtlardan korkmam.

kurtkoyde hurda alım yaparak hurdacılık yapmaktayım, hurdalarınızı kurtkoyde bulunan hurda depomuzda biriktirerek fabrikaya göndermekteyiz, biz hurdalarınızı nakıte çevirerek ülke ekonomisine destek vermekteyiz ,hurda denildiginde her türlü hurda alımmı yapmaktayız,kumaş demir ,çam kazak hurdası,altın hurdası,hurda mazeme gibi 2. el mazeme almaktayız,İnşaat tahtaları kalaslar gibi hurdalarda almaktayım her türhü hurdaalım yapmaktayım

.

kurtköy henuz kendını gelıstıremesede kentsel donusum ıcın caba harcamaktadır. bızler hurdalık yapmaktayız ve ınsanların neler yapmak ıstedıgını gormekteyız.Dîvân, şairlerin şiirlerini topladıkları deftere denir. Dîvân-ı Kebîr “Büyük Defter” veya “Büyük Dîvân” manasına gelir. Mevlâna’nın çeşitli konularda söylediği şiirlerin tamamı bu divandadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.