Küçükyalı hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Küçükyalı hurdacılar 0532 448 37 26

Küçükyalı hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HERTÜRLÜ HURDALARINIZ ALINIR SERVİS ARAÇLARIMIZ VARDIR SÖKÜM İŞLERİNİz yapılir

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Küçükyalı hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 küçükyalı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçüksu hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

küçükyalı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

 Küçükyalı Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

küçükyalı hurda alım satım hurda kablo

küçükyalı hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Küçükyalı Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

küçükyalı Hurda Demir

 

küçükyalı Hurda Alimunyum

 

küçükyalı Hurda Bakır

 

küçükyalı Hurda Sarı

 

küçükyalı Hurda Çelik

 

küçükyalı Hurda Çinko

 

küükyalı Hurda Krom

 

küçükyalı Hurda Kablo

 

küçükyalı Hurda Demir

 

küçükyalı Hurda Bakır

 

küçükyalı Hurda Paslanmaz

 

küçükyalı Hurda Alüminyum

 

küçükyalı Hurda Kağıt

 

küçükyalı Hurda Plastik

 

küçükyalı  Makina Hurdaları

 

küçükyalı Hurda Çinko

 

küçükyalı Sarı Hurda

 

küçükyalı Hurda Pet

 

küçükyalı Hurda Naylon

 

küçükyalı Hurda Krom

 

küçükyalı Hurda Kurşun

 

küçükyalı Hurda Karton

küçükyalı  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna küçükyalı  hurdacı,küçükyalı  hurda,küçükyalı  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, küçükyalı  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.küçükyalı   hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Küçükyalı hurdacı olarak hurda alım yapmaktayız, küçükyalı ve çevre illerde hurda alım  yapmaktayız, hurdalarınızı iş yeri ve evlerinizden gelip almaktayız. Hurdalarınizı nakıt ödemeri hurdaları araca yüklemeden veriyoruz,hurda fiyatları küçükyalı hurdacı olarak bize fiyat sormadan satmayın, nakit ödemeyle hizmetinizdeyiz.Küçükyalı hurdacı olarak küçükyalıda hurda alım yapmaktayım ,madeni degeri olan hurdalarınızı yerinden alarak yada elektronik tartılarla yerinde tartmaktayım,vede yerinde ödeme yapmaktayım ,bobinaj ayrımı olarak bilinen elektirikli motorların içinden bakırları çikartmaktayım,

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.

Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Küçük yalı hurda alım satım merkezi olan hurda firmamız her türlü hurda firmamizdan hurda alım tatım yapan wep sitemize başvurun, bizler hurdalarınızı nakit paraya çevirelim biz bu kadar kararlı  bir firmayız.

Her zaman ahşap kumaş , lastik iblik tahta, kalas kumaş , lastik hurdası gibi hurdalarda almaktayım.Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.Dîvân, şairlerin şiirlerini topladıkları deftere denir. Dîvân-ı Kebîr “Büyük Defter” veya “Büyük Dîvân” manasına gelir. Mevlâna’nın çeşitli konularda söylediği şiirlerin tamamı bu divandadır.

 

küçükyalı hurdacısı olarak hurda yapmaktayız ,hurda denilince aklınıza ne gelgigini bilmiyorum ama benim aklıma bir sürü hurda gelmektedir en basitinden ,cam hurdası,kazak hurdası,gömlek hurdası ,pantolon hurdası gibi bir sürü hurda alım yapmaktayız her hurdanın bir hurdacısı vardır,her hurdayı her hurdacı almaz ,bu yüzden biz alıyoruz dedigse hurdacı o hurda çöp degildir.bir başka hurdacıya bakmanız gerekir.küçükyalı hurdacısı olarak hurda yapmaktayız ,hurda denilince aklınıza ne gelgigini bilmiyorum ama benim aklıma bir sürü hurda gelmektedir en basitinden ,cam hurdası,kazak hurdası,gömlek hurdası ,pantolon hurdası gibi bir sürü hurda alım yapmaktayız.bızler kucukyalıyı sevıyoruz eskı tarıhlerde hamamları hanları mesur olan kucukyalı sımdılerde ıse modern kalıte kesım olarak bılınmektedır.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.