kısıklı hurdacı 0536 975 04 26

kısıklı hurdacı 0536 975 04 26

kısıklı hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Kısıklı  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Kısıklı hurda  Hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 kısıklı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kısıklı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

kısıklı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kısıklı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

kısıklı hurda alım satım hurda kablo

kısıklı hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

kısıklı  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir sarı, bakır ,kablo ,nikel gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

kısıklı Hurda Alım Satım

 

kısıklı Hurda Demir

 

kısıklı Hurda Alimunyum

 

kısıklı Hurda Bakır

 

kısıklı Hurda Sarı

 

kısıklı Hurda Çelik

 

kısıklı Hurda Çinko

 

kısıklı Hurda Krom

 

kısıklı Hurda Kablo

 

kısıklı Hurda Demir

 

kısıklı Hurda Bakır

 

kısıklı Hurda Paslanmaz

 

kısıklı Hurda Alüminyum

 

kısıklı Hurda Kağıt

 

kısıklı Hurda Plastik

kısıklı Makina Hurdaları

 

kısıklı Hurda Çinko

 

kısıklı Sarı Hurda

Kısıklı  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kısıklı   hurdacı,kısıklı hurda,kısıklı   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kısıklı   hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. kısıklı   hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Kısıklı her zaman Üsküdar’ın en Gözde semtlerinden biri olan bölgemizdir.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

.Kısıklı hurda  Hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

kısıklı semtınde ıkamet etmektız.bızler bu semtte ve cevre semtlerde hurda ısı yapmaktayız.bu semt seckın ınsanların anyısından dolayı daha rahat hızmet vermekteyız.Mesnevî’nin dili Farsça’dır. Halen Mevlâna Müzesi’nde teşhirde bulunan 1278 tarihli, elde bulunan en eski Mesnevî nüshasına göre, beyit sayısı 25618 dir

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.