Kaynarca hurdacı 0536 975 04 26

Kaynarca hurdacı 0536 975 04 26

Kaynarca hurdacı  hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Ataşehir Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetinide saglamaktayız

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,sarı, bakır ,kablo,atık yag, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

kaynarca  hurda Hurdacı  olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 kaynarca bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kaynarca hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

kaynarca bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kaynarca hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 

kaynarca hurda alım satım hurda kablo

kaynarca hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

KAYNARCA Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır

HİZMETLERİMİZ

kaynarca Hurda Alım Satım

 

kaynarca Hurda Demir

 

kaynarca Hurda Alimunyum

 

kaynarca Hurda Bakır

 

kaynarca Hurda Sarı

 

kaynarca Hurda Çelik

 

kaynarca Hurda Çinko

 

kaynarca Hurda Krom

 

kaynarca Hurda Kablo

 

kaynarca Hurda Demir

 

kaynarca Hurda Bakır

 

kaynarca Hurda Paslanmaz

 

kaynarca Hurda Alüminyum

 

kaynarca Hurda Kağıt

 

kaynarca Hurda Plastik

 

kaynarca  Makina Hurdaları

 

kaynarca Hurda Çinko

 

kaynarca Sarı Hurda

 

kaynarca Hurda Pet

 

kaynarca Hurda Naylon

 

kaynarca Hurda Krom

 

kaynarca Hurda Kurşun

 

kaynarca Hurda Karton

Kaynarca  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kaynarca   hurdacı,kaynarca hurda,kaynarca   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kaynarca   hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. kaynarca  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

kaynarca ve cevre semtlerde hurda alim yapmaktayım kaynarca şimdilerde çok moderin bir semt oldu önceden kırsal bir semtdi ,kaynarda hurda alım işleri iyiçe hızlandı.kaynarca hurda olrak kaynarca hurda fiyatları bize sorun en yüksek fiyatlara hurda almaktayım, kaynarca eskiden şehirden uzak nezihbir semtdi şimdilerde işe iştambula karışmiş bir semtir biz hurdacılık yarak kaynarcanın her yerini iyi bilirim şu gunlerde kaynarca cok degişmiş bi semt.Kaynarca bir zamanlar ismini kaynayan Sudan alan kaynarca da hurda iblik hurda lastik hurda tahta ahşap ikinciel mazeme gibi hurdalarınızı değerlendirmekteyiz.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

kaynarca hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna  hurdacı,kaynarcı  hurda, hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz,   hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

kaynarca hurdacısı olarak her türden hurda almaktayım mesela kazak,gömlek .pantolon plastık leyen hurdası gibi bir çok hurda alım yapmakyayım hurdalarınızı bizimle deger kazansın.kaynarca ve cevre semtlerde hurda alim yapmaktayım kaynarca şimdilerde çok moderin bir semt oldu önceden kırsal bir semtdi ,sımdılerde ıse kendını gelıstırmıs bır semttır bu semtte hudacılık yapmaktayızMesnevî’nin dili Farsça’dır. Halen Mevlâna Müzesi’nde teşhirde bulunan 1278 tarihli, elde bulunan en eski Mesnevî nüshasına göre, beyit sayısı 25618 dir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.