Kartal hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Kartal hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık, kartal bölgesinde yüksek fiyatlı hurda alımı yapmaktayız. Ödemelerimiz nakit olarak ürün başında verilmektedir.

Kartal hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Kartal Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

KARTAL hurda hurdacılık  olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

kartal hurda alım satım hurda kablo

kartal hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

KARTAL Hurda hurdacılar  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik,demir ,sarı ,bakır, kablo,atık yag gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

Kartal Hurda Alım Satım

 

Kartal Hurda Demir

 

Kartal Hurda Alimunyum

 

Kartal Hurda Bakır

 

Kartal Hurda Sarı

 

Kartal Hurda Çelik

 

Kartal Hurda Çinko

 

Kartal Hurda Krom

 

Kartal Hurda Kablo

 

Kartal Hurda Demir

 

Kartal Hurda Bakır

 

Kartal Hurda Paslanmaz

 

Kartal Hurda Alüminyum

 

Kartal Hurda Kağıt

 

Kartal Hurda Plastik

 

Kartal Makina Hurdaları

 

Kartal Hurda Çinko

 

Kartal Sarı Hurda

 

Kartal Hurda Pet

 

Kartal Hurda Naylon

 

Kartal Hurda Krom

 

Kartal Hurda Kurşun

 

Kartal Hurda Karton

kartal  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kartal  hurdacı,kartal hurda,kartal  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kartal  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. kartal  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Kartal hurdacı olarak bobinaj ayrımı ,hurda alımı, degerli metallerinizi yerinde elektironik tartılarla tartarak almaktayız ,yerinde nakit parayla alarak kimseyi madur etmiyoruz.Kartal adını bir kuştan alım bir semtimiz bizlerde burda yıllardır yaşamaktayız.

Kartal hurdacı olarak kartal ve cevre illerınde mahalleride hizmet vermekteyiz,kartal hurda alım satım işleriyle ugrasmaktayız,kartal  trafik sorunu var deselerde baska illere göre daha az veulasımı kolay en azından ulasımi kolay kartal ismi gibi cok yukselen bir semtdir ,kartal hurdacı olarak kartalın yukseldigini gormekteyiz ve degerine deger katıyor her gecen gun daha iyi ve nufusu gittikce kalabalık bir hale geliyor, inşaat sektörü ilerledikce kardal hurda alım satım işleri hizlaniyor,ve de derine deger katıyor,kartal hurdacı olarak kartal istambulun en güzel semtlerinden biri oluyor,kartal hurdacı olarak kartal ve cevre mahalle  ve ilerinden arayarak hurda demir sarı, kablo,pazlanmaz,çinko,plastık kompozit motor bobin ayrımi ve daha sayamadıgım ber cok dalda bizi arayın hurdalarınızı degerlendirelim yada hurdalarınızın degerini ögrenin,bizi 7/24 ulasabileceginiz -0532 448 37 26-0536 975 04 26 numaralardan bize ulasabilirsiniz .Kartal hurdacı olarak sizle ve geridonüsüme yardımcı olmayı gururla yapmaktayız.

Kartal  hurdacı olarak kartal  de hurda alım yapmaktayız ,kartal  hurda alım işleri yapmaktayız,kartal hurda demir ve degerli hurda olarak bilinen madeni hurdalar sarı, kablo, bakır,sarı, nikel pazlanmaz ,leyim, kalay ,çinko,aliminyum gibi bir çok hurda alım yapmaktayız bu degerli metallerinizi bizimle degerlendirin ,yerinden teslim ve nakit ödemeler yapmaktayız.Kartal hurdacısı kartal semtinde hurda alım yapmaktayız sizde hurdalarınızı satmak için bizleri aramanız ,yeterli,en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız.

Kartal hurdacı olarak kartal ve cevresinde hurda alım yapmaktayız,kartal hurdacı olarak kartal hurda fiyatları güncel hurda fiyatları için arayın en yüksek fiyatlarla hurda demir alım yapmaktayız.Her türlü ahşap hurdası Makara,Pleymut,osb,kalas, Onaon gibi birçok ahşap ikinçi el olarak almaktayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.başta Selçuklu Hükümdarlarına ve devrin ileri gelenlerin.e nasihat için, kendisinden sorulan ve halli istenilen diıü ve ilmi konularda ise açıklayıcı bilgiler vermek için yazdığı 147 adet mektuptur.

kartal hurda denilince araba hurdası akla geliyor,bu yuzden araba hurdası alıyormusunuz deye arayan arayana biz normal demir hurdacısıyız ve kartal semtinde hurda demir alım yapmaktayım.

Hurdalarınızı yeriden alarak hurdalıgımıza götürmekteyiz ordan büyük tır yada kamyonlara yükleyerek fabrikalara götürerek orda eritim aşamasına gelerek eritime başlanır eritilir ,ve yeniden sac,profil,yeni çubuk demir,gibi yeni maze cekilerek mazeme satan nalbur yasa demircilere gelir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.