Kadıköy Hurda 0536 975 04 26

Kadıköy Hurda 0536 975 04 26

Kadıköy hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Kadıköy Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Kadıköy Hurda 0536 975 04 26

Kadıköy hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

Kadıköy Hurda Video

HURDA BAKIR

 kadıköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,ikadıköy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

kadıköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,ikadıköy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

kadıköy hurda alım satım hurda kablo

kadıköy hurda alım satım hurda kablo

HURDA SARI

 

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kadıköy Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik demir ,sarı,bakır,  kablo,sarı gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

 • Kadıköy Hurda Alım Satım
 • Kadıköy Hurda Demir
 • Kadıköy Hurda Alimunyum
 • Kadıköy Hurda Bakır
 • Kadıköy Hurda Sarı
 • Kadıköy Hurda Çelik
 • Kadıköy Hurda Çinko
 • Kadıköy Hurda Krom
 • Kadıköy Hurda Kablo
 • Kadıköy Hurda Demir
 • Kadıköy Hurda Bakır
 • Kadıköy Hurda Paslanmaz
 • Kadıköy Hurda Alüminyum
 • Kadıköy Hurda Kağıt
 • Kadıköy Hurda Plastik
 • Kadıköy Makina Hurdaları
 • Kadıköy Hurda Çinko
 • Kadıköy Sarı Hurda
 • Kadıköy Hurda Pet
 • Kadıköy Hurda Naylon
 • Kadıköy Hurda Krom
 • Kadıköy Hurda Kurşun

kadıköy hurda

kadıkoy hurdacılar

Kadıköy Hurda Karton kadıkoy  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kadıkoy  hurdacı,kadıkoy hurda,kadıkoy  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kadıkoy  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. kadıkoy  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Kadıkoy hurdacı olarak kadıköy ve cevre mahallelerinde hurda alım yapmaktayız.Kadıkoy hurdacı olarak hurda olarak tabir edilen demir , sarı, kablo,aliminyum ,kurşun pazlanmaz gibi hurdalarınızı almaktayız kadıkoy hurdacı olarak madeni degeri olan sarı, kablo, bakır gibi daha bir cok demirin fiyatının 10 katı fazla olan madenlerinizi en yüksek fiyata almaktayız.bize günün her saati bize ulşabilirsiniz.0532 448 37 26 7/24 acık

Kadıköy hurdacı olarak kadıkoy de hurda alım yapmaktayız ,kadıköy hurda alım işleri yapmaktayız,kadıköy hurda demir ve degerli hurda olarak bilinen madeni hurdalar sarı, kablo, bakır,sarı, nikel pazlanmaz ,leyim, kalay ,çinko,aliminyum gibi bir çok hurda alım yapmaktayız bu degerli metallerinizi bizimle degerlendirin ,yerinden teslim ve nakit ödemeler yapmaktayız.

Kadıköy hurdacı olarak kadıköyde hurda alım yapmaktayım,hurdalarınızı yerinden nakit ödemelerle yerinden ve degerinde almaktayız,acil acil hurda alım servis araçlarımız vardır, bizi aramanız yetelidir,Atık sokok sokak hurdacı aramanıza gerek yok googleden arayarak bulabilirsiniz, 30 dakikaya ev veya işyerlerinizin önünde oluruz.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

kadıkoy  hurdacı olarak hurda alım yapmaktayım,madeni hurda olarak bilinen sarı,bakır, kablo,antımiyon,zamak,aliminyum,cinko,leyim,kalay,pazlanmaz gibi hurdalarınızı bizimle degerlendirin fikirtepe,kadıkoy,ataşehir bostancı yelerde  hurda alım yapmaktayız.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geri dönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Kadıköy’deki yerleşmenin başlangıcını oluşturan tarihsel çekirdek, Haydarpaşa Koyu çevresi ile Moda Burnu’nun oluşturduğu alan içinde yer almaktadır

kadıköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,ikadıköy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

kadıköy hurda bakır alım yapmaktayım bakır granör ,soyma makır ,lama bakır gibi bir çok hurda alım yapmaktayım ,kadıkoy nekadar kalabalık olsada yolları çekilmez olsada kadıkoy vazgeçilmez ,bir semt oldugunu hatırlatırım,kadıkoy adını bile söyleyince içim açiliyor,kadıkoy degerine paha biçileyen bir semt burda yaşamak ve da ayrı güzeldir.

Kadıköy hurdacı olarak degerli madeni hurdalarınızı yerinden alarak vede yeinde tartıp almaktayız.Kadıköy veya çevre semtlerde bile olsa veya cevre illerde dahi olsa şehirler arası da gidip almaktayız bu hurdaların tonaj ve degerine baglıdır.

kadıkoy hurda alım yaparak cevre ekonomisine destek olmakmaktayız ,her türlü hurdanın gerigönüşümüne yarcımcı olmaktayız.biz yine hurdalarınızı degerlendirmeniz için yerinden alarak hurdalarınızı hurdalıgımıza ordanda tırlara yüklenerek fabrikaya gitmektedir, biz hurdları fabrikaya teslim ettikten sonra fabfika bunları eriterek çubuk demir,profil gibi yeni mazeme cekerek tekrardan kulanıma göndermektedir.

kadıkoy hurda alım yaparak cevre ekonomisine destek olmakmaktayız ,her türlü hurdanın gerigönüşümüne yarcımcı olmaktayız.biz yine hurdalarınızı degerlendirmeniz için yerinden alarak katkı saglamaktayız bızler kadıkoylu olarak cok memnunuz cevre semtlerde bulnumaktayız fırmalarımız vardır ekıp arkadaslarımz servıs araclarımzla hızmet vermekteyız eskı salı pazarımız vardı eskıler de mesurdu ama artık yok o sokaklara gıremezdık salı gunlerı ama artık o sıkıntıda kalmkmıs durumdadır.başta Selçuklu Hükümdarlarına ve devrin ileri gelenlerin.e nasihat için, kendisinden sorulan ve halli istenilen diıü ve ilmi konularda ise açıklayıcı bilgiler vermek için yazdığı 147 adet mektuptur.

hurda bakır gunumuzde degerlı maden olarak bılınen bır ıletken elektrık tasıma ozellıgınde sahıp olan metallerımızden bırıdır.bakırın gerı donusumu cok onemlıdır bakırın yurtdısından geldıgınden dolayı bayagı bır pahalı olan bakır gerı donusumde buyuk bır rol oynamaktadır.kadıkoy hurda yanısıra cam ahşap, lastık hurdası da almaktayım biz hurda ahşapları ikinciel olarak değerlendirmek için alırım ahşap hurdasının geridönüşü yoktur.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.