İmes hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

İmes hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

İmes hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda imes  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

İmes hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

İMES hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 imes bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,imes hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

imes bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,imes hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

İmes hurda alım satım hurda kablo

İmes hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

İMES Hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,bakır, sarı, kablo ,demir  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

İmes Hurda Alım Satım

 

İmes Hurda Demir

 

İmes Hurda Alimunyum

 

İmes Hurda Bakır

 

İmes Hurda Sarı

 

İmes Hurda Çelik

 

İmes Hurda Çinko

 

İmes Hurda Krom

 

İmes Hurda Kablo

 

İmes Hurda Demir

 

İmes Hurda Bakır

 

İmes Hurda Paslanmaz

 

İmes Hurda Alüminyum

 

İmes Hurda Kağıt

 

İmes Hurda Plastik

 

İmes Makina Hurdaları

 

İmes Hurda Çinko

 

İmes Sarı Hurda

 

İmes Hurda Pet

 

İmes Hurda Naylon

 

İmes Hurda Krom

 

İmes Hurda Kurşun

 

İmes Hurda Karton

imes   hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna imes   hurdacı,imes hurda,imes  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, imes  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. imes  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

İmes Hurdacılık hem metal hurdaların ekonomiye kazandırılmasını sağlayan firmamız hemde çevreyi korumak gibi görevi yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır.
İmes Hurdacılar toplanan hurdalardan ayrılan bakır, alüminyum, sarı, çinko, krom, kurşun gibi metaller granür şekline getirilip fabrikamızda işlenmektedir,başta Selçuklu Hükümdarlarına ve devrin ileri gelenlerin.e nasihat için, kendisinden sorulan ve halli istenilen diıü ve ilmi konularda ise açıklayıcı bilgiler vermek için yazdığı 147 adet mektuptur. 

Hurdalarınızı yerinden testim almaktayız, hurdalarınız değersiz değildir,Nakit para ile almaktayız ,imes sanayi bölgesi olduğundan  dolayı hurdalar tonajli olduğundan dolayı fiyatlarımiz yüksek olacaktır.İmes hurdacı olarak biz hurdalarınızı yerinden alarak vede degerli madenlerinizi yerde elektonik tartımla tartarak almaktayım.

İmes hurdacı olarak biz hurdalarınızı yerinden alarak vede degerli madenlerinizi yerde elektonik tartımla tartarak almaktayım. imes hurdacı olarak imes ve çevre mahhallerinde hurda alım sarım işleri yapmaktayım . her türlü hurdalarınızı yerinden nakit almaktayım. geri gönüşümü olan her hürlü hurdalarınızı alarak hem sizlere hemde biz kazanıyoruz biz hurdalarınızı yerinde tesbit yaparak almaktayız ,madeni hurdalarınızı yerinde tartım yaparak elektironik terazilerle almaktayız.müşteri memmuniyeti bizim için en önemlisidir memmuniyetler bizim referansımızdır.Her zaman hurda demir veya ahşap almaktayız. Biz her türden lastık ahşap hurdası almaktayız.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.