İçmeler hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

İçmeler hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

İÇMELER   Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

İçmeler hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

içmeler hurda hurdacı  olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 İçmeler bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,İçmeler hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

İçmeler bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,İçmeler hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

İçmeler hurda alım satım hurda kablo

İçmeler hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

içmeler Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

    HİZMETLERİMİZ

içmeler hurda demir

içmeler hurda sarı

içmeler hurda bakır

içmeler hurda demir

içmeler hurda kablo

içmeler hurda aliminyum

içmeler hurda kurşun

içmeler hurda çinko

içmeler hurda plastık

içmeler hurda motor mobin ayrımi

içmeler hurda akü

icmeler hurda celık

icmeler   hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna içmeler  hurdacı,içmeler  hurda,içmeler hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, icmeler  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. içmeler  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz. hurdalarınızı yerinden ve nakit almaktayım ,hurda fiyatları taban fiyatlarda yükselmiştir güncel fiyatlarda hurdalarınızı bizimle paylaşın.

Hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve  zamanında gerçekleştiriyoruz.bır telefon kadar yakınız  0532 448 37 26 aramanız yeterlı

içmeler eskiden küçük bir mahalle oldugunu biliriz ,içmeler de hurda alım işleri yapmaktayız,yıllardır, içmelerde  oturmaktayım, hurda alım yapıyorum ,hurdalarınızı degersiz sanıp çöpe atmayın biz hurdalarınızı ev iş yerlerinizden teslim alarak geridönüşüme hizmet vermekteyiz.

HER türden kablo madeni hurda alım yaparak geridonüşüme katkı saglamaktayız.biz  hurdalarınızı yerinde tartıp nakıt almaktayız her türden hurda alarak kablonun ne oldugunu soleyin bize içinde 100/kac bakır oldugunu soyleyelim,biz kabloyu kablo olarak degil bakır olarak almaktayız ,içinden çıkacak kac kilo bakır varsa onu hesaplar kilosunu o günkü bakır fiyatı neyse onla çarpar veririz.içmeler her zaman insanın aklında kalacak yer alacak bir semtimizdir. Biz her zaman içmek ve çevresinde bulunmaktayız.

Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.İçmeler bızler ıcmelerde oturuyyoruz vede eskı tarıhlerde bızler herturlu halını bılmekteyız.

ıcmeler mahallesınde yıllar gecsede hala hatırlamaktayım cunku hurdacılık yaptıgımız ıcın sureklı gıdıp gelmekteyız.ıcmeler ıcme suyunu andırıyor sudanmı bulmusler bu ısmı sankı.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.