Gümüşpınar hurda 0536 975 04 26

Gümüşpınar hurda 0536 975 04 26

Gümüşpınar hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Gümüşpınar  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alüminyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik, demir bakır,kablo ,aliminyum gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Gümüşpınar  hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda gümüşpınar  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

gümüşpınar hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 gümüşpınar bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

gümüşpınar bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,gümüşpınar hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

gümüşpınar hurda alım satım hurda kablo

gümüşpınar hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

gümüşpınar Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik, sarı, bakır ,kablo ,demir gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

 

gumuspınar Hurda Alım Satım

 

gumuspınar Hurda Demir

 

gumuspınar Hurda Alimunyum

 

gumuspınar Hurda Bakır

 

gumuspınar Hurda Sarı

 

gumuspınar Hurda Çelik

 

gumuspınar Hurda Çinko

 

gumuspınar Hurda Krom

 

gumuspınar Hurda Kablo

 

gumuspınar Hurda Demir

 

gumuspınar Hurda Bakır

 

gumuspınar Hurda Paslanmaz

 

gumuspınar Hurda Alüminyum

 

gumuspınar Hurda Kağıt

 

gumuspınar Hurda Plastik

 

gumuspınar Makina Hurdaları

 

gumuspınar Hurda Çinko

 

gumuspınar Sarı Hurda

 

gumuspınar Hurda Pet

 

gumuspınar Hurda Krom

 

gumuspınar Hurda Kurşun

 

gumuspınar Hurda Karton

gümüşpınar  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna gümüşpınar  hurdacı,gümüşpınar  hurda,gümüşpınar  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, gümüşpınar  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. gümüşpınar  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.hurda ahşap tahta,palet,,makara,osb,onaon,gibi lastik,cam,kumaş gibi ikinciel hurda mazeme olarak almaktayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Gümüşpınar mahallesınde uzun yıllar ıkamet etmekteyız.Eskilerde gümüşpınarda çok madenler bulunmaktaydı şimdilerde ise yerlerinde yeller esiyor.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

gümüşpınar bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,gümüşpınar hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

gumus pınar mahallesı guzel bır semt gumuslerden esınlenmıs gıbı ınsanları cok guzel sakın efendı yolları sakın bızler burda uzun yıllardır bulunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.