Göztepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Göztepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Göztepe hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda göztepe Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

göztepe hurdacı hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 goztepe bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Göztepe bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

HURDA SARI

 

Göztepe hurdacı fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Göztepe Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Göztepe hurdacı fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Göztepe Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

göztepe Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.göztepe son 5 yıldır gelişmiş bir semtimizdir.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

Göztepe hurda

Göztepe hurdacı

Göztepe hurdacılar

Göztepe Hurda Alım Satım

 

Göztepe Hurda Demir

 

Göztepe Hurda Alimunyum

 

Göztepe Hurda Bakır

 

Göztepe Hurda Sarı

 

Göztepe Hurda Çelik

 

Göztepe Hurda Çinko

 

Göztepe Hurda Krom

 

Göztepe Hurda Kablo

 

Göztepe Hurda Demir

 

Göztepe Hurda Bakır

 

Göztepe Hurda Paslanmaz

 

Göztepe Hurda Alüminyum

 

Göztepe Hurda Kağıt

 

Göztepe Hurda Plastik

 

Göztepe Makina Hurdaları

 

Göztepe Hurda Çinko

 

Göztepe Sarı Hurda

 

Göztepe Hurda Pet

 

Göztepe Hurda Naylon

 

Göztepe Hurda Krom

 

Göztepe Hurda Kurşun

 

Göztepe Hurda Karton

Göztepe hurdacı hurda alım işleri soküm işleri kesim işleri yapılır.

göztepe  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna göztepe  hurdacı,göztepe  hurda,göztepe  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, göztepe  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. göztepe  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Göztepe hurdacı olarak göztepe ve cevre ilcelerde hurda alım yapmaktayız,göztepe ,erenkoy, caddebostan,kadıkoy gibi yerlerde hurda alım yapmaktayız.

Göztepe hurda alım satım işleriyle ugraşmaktayız, göztepe hurda fiyatları için bizimle iletişime geçin göztepe hurdacı olarak kesim, söküm ,kırma işleriyle ugraşmaktayız,bodrum ,catı temizlik işleri hurda yada anlasarak yapılır.Göztepe hurdacı olarak hurda alarak bilinen ama halk dilinde hurda diye tabir edilen madeni hurdalar ayrı ayrı almaktayız, sarı, kablo,bakır ,pazlanmaz,cinko, aliminyum, nikel gibi daha sayamadıgım birçok maden var bunlar degerli maden diye gecer, göztepe hurdacı olarak hurdalarınızı degerli güncel fiyatlarla hurda alım yapmaktayız.

göztepede hurdalarınızı alıyoruz evınızden ıstedıgınız saatlerde gelıp bızde zaman saat farketmıyoruz bızler sızın ıcın calısıyoruz 7/24  sahın ozer bır telefon kadar yakın,Göztepe fikirtepeninde yıkılıp yapılmasıda göztepeye ayrı bi güzellik katıyor.göztede oturan insanlar çok kibar insanlar ,göztede evi olan çogu insanlar en eski yerleşime sahip olan insanlar ,orda oturan 50, 60,yaşlarında insanlara göztepenin geçmişini sormak lazım onlar oraların kimler yasadıgını bilmek gerekir .

Göztepe hurdacı olarak göztepe ve çevre mahhallelerinde hurda alım yapmaktayım madeni hurdalarınızı yerinde tartım yaparak aklınızda soru işareti kalmadan elektüronik tartımla tartarak almaktayım ,sizlerin gerekçesi olmadan ve itimatını saglamaktayım..göztepede hurda alım işleri yapan ataşehir hurdacı.com firması her zaman güvenilir bir firmadır,ödemeri nakıt yapar vede ödeme konusunda hassas olan firmamız hurdayı almadan para isteyen firmalara ödeme yapmadıgını belirtirim ,biz hurdayı alıp tartıp nakıt parasını vermekteyız.hurda ahşap tahta,palet,,makara,osb,onaon,gibi lastik,cam,kumaş gibi ikinciel hurda mazeme olarak almaktayız.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doğa yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .com’dan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Göztepede hurdacı olmamasına rağmen wep sitelerı bulunmaktadır.bu sıte sahiplerının nıyetlerı kötü olabılır sızlerı dolandırabılır bu yuzden hurdalarınızı satarken cok dıkkatlı olmalısınız.

Göztepe hurdacısı olarak her türlü hurda alım satım yapan hurda firmamiz her türlü hurdanızı yerinde nakit paraya çevirmekteyiz, bizler iyi bir firma olarak sizlere güvenilir bir hurdacı wep si,tesine davet ediyoruz.

Göztepe özgürlük parkıyla tanınan bir semtimizdir. Öyle güzelleştirdiki kendimizi oradan alamıyoruz.Kentsel dönüşümler kendini gelistirmeler en güzel semtimiz haline gelmiştir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 

Göktepe’de  Hurda alım işleriyle uğraşarak para kazanıyorum her türden hurda’larınız alınır derken doğru söyledik,cam,pantolon,kazak gömlek ,klima

da alım yapmak Göztepe çok sevdiğim bir semttir. parkı gezme alanları heleki özgürlük parkı ne kadar güzeldir bizler bu semte hurdacılık yapmaktayız ve oldukça vakit geçirmekteyiz. bizler müşterilerimizi çok seviyoruz ve bir telefon kadar yakın olduğumuzu biliyorlar artık tayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.