Göztepe hurda 0536 975 04 26

Göztepe hurda 0536 975 04 26

Göztepe hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda göztepe Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Göztepe  Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Göztepe hurda 0536 975 04 26

göztepe hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR 

 goztepe bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

goztepe bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,göztepe hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 

göztepe hurda alım satım hurda kablo

göztepe hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Göztepe Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Göztepe hurdacı fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Göztepe Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Göztepe hurdacı fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Göztepe Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik bakır,kalay,leyim,kablo  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Göztepe hurdacı

Göztepe hurda

Göztepe hurdacılar

Göztepe Hurda Alım Satım

Göztepe Hurda Demir

Göztepe Hurda Alimunyum

Göztepe Hurda Bakır

Göztepe Hurda Sarı

Göztepe Hurda Çelik

Göztepe Hurda Çinko

Göztepe Hurda Krom

Göztepe Hurda Kablo

Göztepe Hurda Demir

Göztepe Hurda Bakır

Göztepe Hurda Paslanmaz

Göztepe Hurda Alüminyum

Göztepe Hurda Kağıt

Göztepe Hurda Plastik

Göztepe Makina Hurdaları

Göztepe Hurda Çinko

Göztepe Sarı Hurda

Göztepe Hurda Pet

Göztepe Hurda Naylon

Göztepe Hurda Krom

Göztepe Hurda Kurşun

göztepe  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna göztepe  hurdacı,göztepe  hurda,göztepe  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, göztepe  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. göztepe  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Göztepe hurdacı olarak göztepe ve cevre ilcelerde hurda alım yapmaktayız,göztepe ,erenkoy, caddebostan,kadıkoy gibi yerlerde hurda alım yapmaktayız.

Göztepe hurda alım satım işleriyle ugraşmaktayız, göztepe hurda fiyatları için bizimle iletişime geçin göztepe hurdacı olarak kesim, söküm ,kırma işleriyle ugraşmaktayız,bodrum ,catı temizlik işleri hurda yada anlasarak yapılır.Göztepe hurdacı olarak hurda alarak bilinen ama halk dilinde hurda diye tabir edilen madeni hurdalar ayrı ayrı almaktayız, sarı, kablo,bakır ,pazlanmaz,cinko, aliminyum, nikel gibi daha sayamadıgım birçok maden var bunlar degerli maden diye gecer, göztepe hurdacı olarak hurdalarınızı degerli güncel fiyatlarla hurda alım yapmaktayız.

göztepede hurdalarınızı alıyoruz evınızden ıstedıgınız saatlerde gelıp bızde zaman saat farketmıyoruz bızler sızın ıcın calısıyoruz 7/24  sahın ozer bır telefon kadar yakın.hurda ahşap tahta,palet,,makara,osb,onaon,gibi lastik,cam,kumaş gibi ikinciel hurda mazeme olarak almaktayız.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Göztepe hurdacı olarak göztepe ve çevre mahhallelerinde hurda alım yapmaktayım madeni hurdalarınızı yerinde tartım yaparak aklınızda soru işareti kalmadan elektüronik tartımla tartarak almaktayım ,sizlerin gerekçesi olmadan ve itimatını saglamaktayım.Göztepe özgürlük parkıyla tanınan bir semtimizdir. Öyle güzelleştirdiki kendimizi oradan alamıyoruz.Kentsel dönüşümler kendini gelistirmeler en güzel semtimiz haline gelmiştir.

Göztepe fikirtepeninde yıkılıp yapılmasıda göztepeye ayrı bi güzellik katıyor.göztede oturan insanlar çok kibar insanlar ,göztede evi olan çogu insanlar en eski yerleşime sahip olan insanlar ,orda oturan 50, 60,yaşlarında insanlara göztepenin geçmişini sormak lazım onlar oraların kimler yasadıgını bilmek gerekir .göztepede hurda alım işleri yapan ataşehir hurdacı.com firması her zaman güvenilir bir firmadır,ödemeri nakıt yapar vede ödeme konusunda hassas olan firmamız hurdayı almadan para isteyen firmalara ödeme yapmadıgını belirtirim ,biz hurdayı alıp tartıp nakıt parasını vermekteyız.göztepe yıllardır göztepe parkıyla ün yapmiş bir semtimizdir.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Göztepede hurdacı olmamasına rağmen wep sitelerı bulunmaktadır.bu sıte sahiplerının nıyetlerı kötü olabılır sızlerı dolandırabılır bu yuzden hurdalarınızı satarken cok dıkkatlı olmalısınız.Göztepede hurda alım satım yapan hurda firmamiz her türlü ahşap,metal hurdalarınız yerinde nakit alınarak paraya cevirmekteyiz.

 

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Göztepede  Hurda alım işleriyle ugraşarak para kazanıyorum her türden hurdalarınız alınır derken dogru soyledik,cam,pantolon,kazak gömlek ,klıma gib

i bir çok hurda alım yapmaktayım.

Göztepe guzel bır semt  orada bızler gezerken huzurla gezıyoruz.sakın ozgurluk parkında dolasma guzel oluyor sakın sessız cok guzel bır semt bızler burda hurdacılık yapmaktayız.hurdalarınızı yerınde degerınde almaktayız.

Göztepe cok sevdıgım bır semttır.parkı gezme alanları helekı ozgurluk parkı nekadar guzeldır bızler bu semte hurdacılık yapmaktayız ve oldukca vakıt gecırmekteyız.bızler musterılerımızı cok sevıyoruz ve bır telefon kadar yakın oldugumuzu bılıyorlar artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.