Fındıklı hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Fındıklı hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

fındıklı hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 Fındıklı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Fındıklı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,fındıklı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

fındıklı Hurda fındıklı hurdacı olarak fındıklı ve bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,Sultanbeyli hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

fındıklı Hurda fındıklı hurdacı olarak fındıklı ve bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,fındıklı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

fındıklı Hurda hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

    HİZMETLERİMİZ

fındıklı Hurda Demir

 

fındıklı Hurda Alimunyum

 

fındıklı Hurda Bakır

 

fındıklı Hurda Sarı

 

fındıklı Hurda Çelik

 

fındıklı Hurda Çinko

fındıklı Hurda Krom

 

fındıklı Hurda Kablo

 

fındıklı Hurda Demir

 

fındıklı Hurda Bakır

 

fındıklı Hurda Paslanmaz

 

fındıklı Hurda Alüminyum

 

fındıklı Hurda Kağıt

 

fındıklı Hurda Plastik

 

fındıklı Makina Hurdaları

 

fındıklı Hurda Çinko

 

fındıklı Sarı Hurda

 

fındıklı Hurda Pet

 

fındıklı Hurda Naylon

 

fındıklı Hurda Krom

 

fındıklı Hurda Kurşun

 

fındıklı Hurda Karton

Fındıklı  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna fındıklı hurdacı,fındıklı  hurda,fındıklı  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, fındıklı   hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. fındıklı  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.hurda ahşap tahta,palet,,makara,osb,onaon,gibi lastik,cam,kumaş gibi ikinciel hurda mazeme olarak almaktayız.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Fındıklı hurdacı olarak fındıklıda hurda alım yapmaktayız,fındıklı hurdacı olarak madeni hurdalarınızı almaktayız,sarı, kablo, demir, bakır, nikel ,çinko,leyim,kalay,kursun ,soyma bakır, pazlanmaz gibi hurdalar almaktayız.Hurdalarınızı yerinden ve nakit almaktayım madeni hurdalar için bizi arayın biz hizmetinizdeyiz.Fındıklı denilince Rize  fındıklı dan aramalar geliyor Biz İstanbul maltepe fındıklıdayız.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Fındıklı maltepeye baglı olarak küçük bir mahallemızdır bu bazen yanlış anlaşılıp bizde fındıklıdan aranmaktayız bunun onune gecebılmek ıcın maltepe fındıklı ayırması lazım bu yazdıklarımı dıkkatlıce okuyunuz.

fındıklıda bınalar sık sık yolları dar araba park etme sorunu var ama bız yınede tum ımkanlarımızla hurdalarınızı gelıp alıyoruz 7/24 hızmet vermekteyız

fındıklıda bugun bır olay oldu.bır kaza sonucu bır yaralı var.gerıde kalnlar aglamakta bızler fındıklı mahallesınde oturan sakınlerız.bızler burada hurda ısı yapmakyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.