Fetih hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Fetih hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.fetih Hurda Sarı

 

Fetih hurda  HURDACI olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 Fetih bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Fetih bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,fetih hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 

fetih hurda alım satım hurda kablo

fetih hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Fetih Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

  HİZMETLERİMİZ

 

fetih Hurda Çelik

 

fetih Hurda Çinko

 

fetih Hurda Krom

 

fetih Hurda Kablo

 

fetih Hurda Demir

 

fetih Hurda Bakır

 

fetih Hurda Paslanmaz

 

fetih Hurda Alüminyum

 

fetih Hurda Kağıt

 

fetih Hurda Plastik

 

fetih Makina Hurdaları

 

fetih Hurda Çinko

 

fetih Sarı Hurda

 

fetih Hurda Pet

 

fetih Hurda Naylon

 

fetih Hurda Krom

 

fetih Hurda Kurşun

Fetih  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna fetih  hurdacı,fetih  hurda,fetih  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, fetih  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. fetih  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.hurda ahşap tahta,palet,,makara,osb,onaon,gibi lastik,cam,kumaş gibi ikinciel hurda mazeme olarak almaktayız.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Fetih mahallemizde bizler calısmaktayız uzun yıllardır bızler bu semtte oturmaktayız vede calısma alanlarının fazla olusuyla bılınen bır semtımızdır.

fetıh mahallesınde hurdalarınızı gelıp evınızden ısyerlerınızden ıtınayla alırız bız sızınle calısmaktan mutluluk duyuyoruz 7/24 hızmet vermekteyız.

fetıh mahallesıdenınce akla ıstanbulun fethı gelıyor akla ıstanbul fetedılgı gunden berı epeyce gelısmeler oldu bızler ıstanbullu oldugumuz ıcın cok onurlu gururluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.