Dumlupınar hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Dumlupınar hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Dumlupınar hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda dumluınar Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

dumlupınar hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 dumlupınar bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

dumlupınar bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,dumlupınar hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

dumlupınar hurda alım satım hurda kablo

dumlupınar hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

dumlupınar Hurda hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik,demir kablo,sarı,bakır,nikel, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

bizi bulmak için dudullu hurda,dudullu hurdacı,dudullu hurdacılar gibi google arama motorundan bulabilirsiniz,en yuksek fiyatlarla alım yapmaktayız ,bize danişmadan hic bir hurda yada degersiz gordugunuz herhangi bir mazemelerinizi degerlendiriyoruz dudullu hurdacı sahin özerle itibata gecibilirsiniz,0536 975 04 26

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

      HİZMETLERİMİZ

 

dumlupınar Hurda Alimunyum

 

dumlupınar Hurda Bakır

 

dumlupınar Hurda Sarı

 

dumlupınar Hurda Çelik

 

dumlupınar Hurda Çinko

 

dumlupınar Hurda Krom

 

dumlupınar Hurda Kablo

 

dumlupınar Hurda Demir

 

dumlupınar Hurda Bakır

 

dumlupınar Hurda Paslanmaz

 

dumlupınar Hurda Alüminyum

 

dumlupınar Hurda Kağıt

 

dumlupınar Hurda Plastik

 

dumlupınar Makina Hurdaları

 

dumlupınar Hurda Çinko

 

dumlupınar Sarı Hurda

 

dumlupınar Hurda Pet

 

dumlupınar Hurda Naylon

 

dumlupınar Hurda Krom

 

dumlupınar Hurda Kurşun

Dumlupınar hurdacı olarak hurdalarınızı ev ve işyerlerinizden almaktayız.Hurdalarınızı nakit almaktayım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Dumlupınar  eskiden dag bayır olan bir mahallemizdi şimdilerde ise istambulun en sosyete mahallelernden biridir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

hurda fiyatları bu aralar tavan fiyatlarda oldugu bu aralar ınsaat sektorunde cok durgunluk vardır hurda fıyatlarının yukselmesınden dolayı sıfır demırın ıkı katı oldugundan dolayı ınsaat soktoru durma noktasına gelmıstır. bize herzaman ulasabilirsiniz 0532 448 37 26

hurdalarınızı ev ve işyerlerınızden en yuksek fıyata nakıt ödemeyle almaktayız.

dumlupınar kentsel donusum nedenıyle epeyce heryer ınsaat alanı gıbı oldu ama yenı halıyle dahada guzel olacaktır bızler hurdalarınızı her turlu yerınden ve degerınde gelıp almaktayız.bır telefon kadar yakınız.

 

dumlupınar  cok kalabalık  bır semtımız olarak yınede sevdıgımız bır semttımız.alısverıs yapmaya uygun bır semtımız.bız bu semtte hurdacılık yapmaktayız.bızler bu semtte uzun yıllar bu semtte ve cevre semtlerde hurdacılık yapmaktayız. su zamanlarda kendılerde yenıyen bır semtımızdır.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.