Cevizli hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Cevizli hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Cevizli hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda cevizli Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Cevizli Hurdacı hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

cevizli hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

cevizli hurdacı olarak matel agırlıklı hurdalarınızı yerinden teslim aliyoruz.

cevizli hurdacı olarak matel agırlıklı hurdalarınızı yerinden teslim aliyoruz.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 cevizli bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

cevizli bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

cevizlı Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.Ahşap kalas pleymut doka iskele gibi inşaat mazeleride almaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,kablo, sarı ,bakır gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

Cevizli Hurda Alım Satım

 

Cevizli Hurda Demir

 

Cevizli Hurda Alimunyum

 

Cevizli Hurda Bakır

 

Cevizli Hurda Sarı

 

Cevizli Hurda Çelik

 

Cevizli Hurda Çinko

 

Cevizli Hurda Krom

 

Cevizli Hurda Kablo

 

Cevizli Hurda Demir

 

Cevizli Hurda Bakır

 

Cevizli Hurda Paslanmaz

 

Cevizli Hurda Alüminyum

 

Cevizli Hurda Kağıt

 

Cevizli Hurda Plastik

 

Cevizli Makina Hurdaları

 

Cevizli Hurda Çinko

 

Cevizli Sarı Hurda

 

Cevizli Hurda Pet

 

Cevizli Hurda Naylon

 

Cevizli Hurda Krom

 

Cevizli Hurda Kurşun

 

Cevizli Hurda Karton

cevizli  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna cevızli hurdacı,cevizli hurda,cevizli hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, cevizli hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.cevizli hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.cevizli hurdacı olarak cevizli ve cevre mahallererinde hurda alım yapmaktayız.Cevizli hurdacı olarak demir, bakır ,sarı ,kablo aliminyum ,sarı ,atık yag gibi bir çok hurdayı geri dönüşüme katkı salamaktayız.Cevizli hurdacı olarak degerli metallerinize bizimle degerlendirin en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız.

cevizli  hurdacı olarak cevizli ve çevre mahallelerinde hurda alım yapmakmaktayız, Hurda denildiginde sadece degersiz eşyalar geler ama degerli hurdalar vardır, sarı, kablo,kırma bakır soyma bakır gibi daha sayamadıgım bir çok maden vardır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Cevizli hurdacısı olarak hurda alım satım işleri yapmaktayım her türden hurda alım yapmaktayım hurdalarınızı yerinde degerinde almaktayım bizler her konuda güvenilir bir hurdacı firmasıyız.

Çevizli hurdacı olarak cevizli ve cevre mahallerinde hurda alım yapmaktayız,cevizli çok gelişmiş ve konum olarak cok güzel bir semtdir.cevili kentsel donüşümü çoktan hak etmiş ,binaları eski ,ve görsel olarak çok geride kalmiş, bir ilçemizdir ,umut ediyoruz ki en kısa sürede gerçekleşir.

Cevizli hurdacılar olarak cevizli hurda fiyatları yükselmiştir en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız. demir bakır ,kablo gibi hurdalarınızı yerinden hurda alım yapmaktayım.cevizli İstanbul’un ilçesinde  Köşk, Padişah olmadan önce Şehzade Mehmed Vahdeddin Efendi tarafından kullanıldığı için Vahdettin Köşkü adıyla da bilinir. Cevizli’nin tarihi ile ilgili günümüze ulaşan en eski kaynaklar, şu anda “Kale” olarak isimlendirilen tepede bulunan M. S. 1. yüzyıla ait kalıntılar ve kitabelerdir. Cevizli’de, 1816’da Otto Von Richter, 1902’de W. M. Ramsay, 1921’de Henry Ardeme Ormerod, 1964-65-66’da George E. Bean ve T. Bruce Mitford tarafından arkeolojik saha çalışmalar yapıldığı bilinmektedir. cevizli hurdacılar olarak biz hurda demir sarı bakır gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak nakit ödemeyle almaktayım..Cevizlı hurdacı olarak fabrika ve hurda cıkan firmalara ön ödeme yapılmayacaktır. ön ödeme yaptıgımız ,firmalar alacaklarımı alamadıgımız için ön ödeme yapılmayacaktır biz her türden ikinçiel hurda mazeme yada inşaat mazemesi almaktayız ,inşiaat mazemeleri teleskop direk pleymut gibi mazemelerde almaktayız.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Cevizli söylentilere göre tarihi asırla dayanan cevizli küçüçük bir mahalle olan cevizli tarihi çok önemli bir mahallemizdir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Cevizli guzel bır semtımızldır sahıl boyunca gıdıldıgınde dahada guzlş oluyor. bızler bu semtte hurdacılık yapmaya baslayalı cok uzun yıllar oldu artık her sokagını her semtını karıs karıs bılmekteyız ve bu yuzden ulasımımız dahada kolay olmakta bızlerı tercıh ettınız bızde sızlere enıyı sekılde hızmet vermekteyız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.