Asagıdudullu hurdacı 0532 448 37 26

Asagıdudullu hurdacı 0532 448 37 26

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

aşağıdudullu Hurda hurdacı olarak hurda alımı ve hurda satımı konularında sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Araçlarımızla ev veya işyerlerinizden gelip almaktayız  asagıdudullu veya mahallerinden ve cevresınden gelıp almaktayız

 

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Aşağıdudullu hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

dudullu Hurda dudullu hurdacı olarak dudullu ve bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

dudullu Hurda dudullu hurdacı olarak dudullu ve bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Aşağıdullu Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Aşağıdudullu hurda olarak  hizmet vermekteyiz

 

Aşağıdudullu Hurda Alimunyum

 

Aşağııdudullu Hurda Bakır

 

Aşağıdudullu Hurda Sarı

 

Aşağıdudullu Hurda Çelik

 

Aşağıdudullu Hurda Çinko

 

Aşağıdudullu Hurda Krom

 

Aşağıdudullu Hurda Kablo

 

Aşağıdudullu Hurda Demir

 

Aşağıdudullu Hurda Bakır

 

Aşağıdudullu Hurda Paslanmaz

 

Aşağıdudullu Hurda Alüminyum

 

Aşağıdudullu Hurda Kağıt

 

Aşağıdudullu  Hurda Plastik

 

Aşağıdudullu Makina Hurdaları

 

Aşağıdudullu Hurda Çinko

 

Aşağıdudullu Sarı Hurda

 

Aşağıdudullu Hurda Pet

 

Aşağıdudullu Hurda Naylon

 

aşağıdudullu Hurda Krom

 

Aşağıdudullu Hurda Kurşun

 

Aşağıdudullu Hurda Karton

Hurda alım işleri yapmaktayım,madeni hurda sarı,kablo,bakır,leyim,kalay,kurşun,gibi birçok hurda alım yapmaktayım.google arama motorundan ,bize ulasabilirsiniz.

asağıdudullu hurda fiyatları bu aralar tavan fiyatlarda oldugu bu aralar ınsaat sektorunde cok durgunluk vardır hurda fıyatlarının yukselmesınden dolayı sıfır demırın ıkı katı oldugundan dolayı ınsaat soktoru durma noktasına gelmıstır. bize herzaman ulasabilirsiniz 0532 448 37 26

hurdalarınızı ev ve işyerlerınızden en yuksek fıyata nakıt ödemeyle almaktayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Asagıdudullu ıs alanına daha musaıt bır semtımızdır bızler bu yakada ıs yapamktayız.

Asağıdudullu cok kalabalık bır semt olarak tanınır.ısyerı alanlarının cok oldugu bır semttır,buralarda gezmek bıraz sıkıcı olabılır.cünkü ış yerlerı gezme alanları cok fazla aklmamıs.

Asagıdudulluda hurdacı olarak cok fazla zaman gecırdımız bır semttır bu semtte oldukca hurda oluyor  ve sureklı gıtmekteyız bırde trafık sorunu yasamasak dahada ıyı olacak dudullu yorunda ımese dogru cok trafık oluyor ama yınede en ıyı sekılde yetısmeye saatınde gelmeye calısıyoruz.