Armaganevler hurdacı 0532 448 37 26

Armaganevler hurdacı 0532 448 37 26

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Armaganevler Hurda hurdacı olarak hurda alımı ve hurda satımı konularında sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Araçlarımızla ev veya işyerlerinizden gelip almaktayız  armanevler veya mahallerinden ve cevresınden gelıp almaktayız

 

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

armaganevler Hurda Alimunyum

armanevler hurdacı

armanevler hurdacılar

 

armaganevler Hurda Bakır

 

armaganevler Hurda Sarı

 

armaganevler Hurda Çelik

 

armaganevler Hurda Çinko

 

armaganevler Hurda Krom

 

armaganevler Hurda Kablo

 

armaganevler Hurda Demir

 

armaganevler Hurda Bakır

 

armaganevler Hurda Paslanmaz

 

armaganevler Hurda Alüminyum

 

armaganevler Hurda Kağıt

 

armaganevler  Hurda Plastik

 

armaganevler Makina Hurdaları

 

armaganevler Hurda Çinko

 

armaganevler Sarı Hurda

 

armaganevler Hurda Pet

 

armaganevler Hurda Naylon

 

armaganevler Hurda Krom

 

armaganevler Hurda Kurşun

 

armaganevler Hurda Karton

 

Armaganevler  hurdacı olarak Armaganevler ve cevre mahallerinde hurda alımn yapmaktayım, sizde hurdalarınızı bizimle degerlendirin hurda olarak tabir edilen degerli hurdalarda vardır bunların hurda degeri bile çok yüksekdir degerli metallerinizi bizimle degerlendirin sarı,bakır,kablo,nikel,leyim,kalay, gibi bir çok hurda alım yapmaktayız hurdaları yerinde ve de degerinde almaktayız.

Armağanevler hurda fiyatları bu aralar tavan fiyatlarda oldugu bu aralar ınsaat sektorunde cok durgunluk vardır hurda fıyatlarının yukselmesınden dolayı sıfır demırın ıkı katı oldugundan dolayı ınsaat soktoru durma noktasına gelmıstır.

hurdalarınızı ev ve işyerlerınızden en yuksek fıyata nakıt ödemeyle almaktayız.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.ÜMRANİYE ARMAĞANEVLER CAMİİ’nin proje çalışmaları tamamlanma safhasına gelmiş olup, mimari görsel çalışması Derneğimize gönderilmiştir. İnşaallah en kısa sürede temel atma merasimini hep beraber gerçekleştirme temennisiyle, caminin yeniden inşa edilmesi konusunda maddi ve manevi desteklerini sunan tüm hayırseverlere teşekkürlerimizi sunarız.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Armağanevlerde 2000 yılından beri yasamaktayız.bu semtte heryeri karış karış bılmekteyız.bu tarz semtlerde ınsanlar bırbırlerıne daha yakın cünkü cükük semt ve ınsanlar samımı