Altunızade hurdacı 0532 448 37 26

Altunızade hurdacı 0532 448 37 26

Altunizade  hurda hurdacı  fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda atasehir  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Altunızade hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

üsküdar hurdacı olarak matel agırlıklı hurdalarınızı yerinden teslim aliyoruz.

üsküdar hurdacı olarak matel agırlıklı hurdalarınızı yerinden teslim aliyoruz.

HURDA SARI

 

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

altunizade Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik  demir, sarı, kablo sarı, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

altunızade Hurda Alım Satım

altunızade Hurda Demir

altunızade Hurda Alimunyum

altunızade Hurda Bakır

altunızade Hurda Sarı

altunızade Hurda Çelik

altunızade Hurda Çinko

altunızade Hurda Krom

altunızade Hurda Kablo

altunızade Hurda Demir

altunızade Hurda Bakır

altunızade Hurda Paslanmaz

altunızade Hurda Alüminyum

altunızade Hurda Kağıt

altunızade Hurda Plastik

altunızade Makina Hurdaları

altunızade Hurda Çinko

altunızade Sarı Hurda

altunızade Hurda Pet

altunızade Hurda Naylon

altunızade Hurda Krom

altunızadeHurda Kurşun

altunızade Hurda Karton

Altunzade hurdacı olarak sarı ,kablo,demir soyma bakır ,kırma bakır gibi birçok hurda madeni hurda alım yapmaktayız.Madeni hurdalar sarı,kablo,aliminyum,leyim,kalay,soyma bakır fiyatları için iletişime geçin en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Altunizade hurda alımı yapmaktayız.altunizade hurda fiyatları için şahin özerle iletişime geçmeniz 0532 448 37 26 numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz.altunizade hurda fiyatları bu aralar cok yükselmiştir hurdalarınızı değerinde ve yerinden teslim almaktayız.en yüksek fıyatlarda yada nakit ödemeyle almaktayız.Altıntepe de hurda alım satım yaparak ekonomiye büyük katkı sağlamaktayız.Altunzade de trafıgı felç eden metro çslişması hayatı olumsuz etkilemektedir.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Osmanlı Döneminin devletlileri Çamlıca ve yöresine ciğerleri zayıflayınca rağbet etmişlerdir. III. Selim de annesi Mihrişah Sultan için Çamlıca eteklerinde bir bağ köşkü yaptırdı.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Altunizade seçkin bir semt olmakla birlikte kapıtol avm den dolayı bilinen bir semtimizdir.Altunizde kapıtol dedıgin zaman dünyanın herbir yerinden gelebilirsin.