Altıntepe hurda 0536 975 04 26

Altıntepe mah.hurda hurdacı 0532 448 37 26

 Altıntepe hurda alım satım her nevi hurdalarınız aracımızla gelip ev veya işyerlerinizden almaktayız 

kücükyalı hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de
kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI 

 Küçükyalı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Küçükyalı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

küçükyalı Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Tabela sökümü bına dış cephe söküm iç cephe söküm ve bu binaların çıkan  çelik kapı amerikan kapı mutfak dolapları armatörler parke gibi malzemeleri değerlendirmekteyiz bu tür malzemeleri söküp almaktayız anlaşarak veya ücretli bir şekilde 

Yeterli elaman kapsamında 7/24 saat hizmet vermekteyiz 

Altıntepe  hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Altıntepe  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

 

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

 Altıntepe Hurda Demir

 

altıntepe Hurda Alimunyum

 

altıntepe Hurda Bakır

 

altıntepe Hurda Sarı

 

altıntepe Hurda Çelik

 

altıntepe Hurda Çinko

 

altıntepe Hurda Krom

 

altıntepe Hurda Kablo

 

altıntepe Hurda Demir

 

altıntepe Hurda Bakır

 

altıntepe Hurda Paslanmaz

 

altıntepe Hurda Alüminyum

 

altıntepe Hurda Kağıt

 

altıntepe Hurda Plastik

 

altıntepe Makina Hurdaları

 

altıntepe Hurda Çinko

 

altıntepe Sarı Hurda

 

altıntepe Hurda Pet

 

altıntepe Hurda Naylon

 

altıntepe Hurda Krom

 

altıntepe Hurda Kurşun

 

altıntepe Hurda Karton

Altıntepe hurdacı olarak kesim sokum temizlik catı temizlik bodrum temizlik gibi bir cok iş yapmaktayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Altıntepede hurda alımları git gide artıyor buda bizi mutlu ediyor hurdalarınız iş yerlerinizden evlerinizden bulundugunuz yerlerden gelıp almaktayız bır telefon kadar yakınız. Biz her zaman Altıntepe de hurda alım satım işleri yaparak geridonüşüme katkı sağlamaktayız.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

n Hem ülkemizden hem de yurt dışından bütün ziyaretçilerimizi buraya bekliyoruz. Bu kale gerçekten görülmesi gereken, özellikle Urartu dönemine ait sayılı örneklerden biridir.” dedi.tepHurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.ede calışmaktan mutluyuz sizlerde bizlerden memnunsanız sıkıntı yok

Altıntepe tüneliyle bilinen tünel üstünde tam tepe üstünde kurulmuş küçücük bir mahalledir.altıntepe adıylaa bilindiği gibi insanlarıda altın gibidir.Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım