Alemdağ hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Alemdağ hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Alemdağ hurda  Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Alemdağ hurda  hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

alemdag bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,atasehir hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

alemdag bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,atasehir hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Alemdağ hurdacı fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Alemdağ Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Alemdağ hurdacı fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Alemdağ Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Alemdağ Hurda hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

alemdağ hurdacı olarok bizi google arama motorundan ,alemdağ hurdacı,alemdağ hurda,alemdağ hurdacılar ,gibi bir cok kelimeden bulabilirsiniz,sokum kesim isleriniz veya fiyat, sorularınız icin yetkili şahin özerle görüsebilirsiniz0536 975 04 26-0532 448 37 26 dan ulasabilirsiniz

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

alemdag Hurda Alım Satım

 

Alemdag Hurda Demir

 

Alemdag Hurda Alimunyum

 

Alemdag Hurda Bakır

 

Alemdag Hurda Sarı

 

Alemdag Hurda Çelik

 

Alemdag Hurda Çinko

 

Alemdag Hurda Krom

 

Alemdag Hurda Kablo

 

Alemdag Hurda Demir

 

Alemdag Hurda Bakır

 

Alemdag Hurda Paslanmaz

 

Alemdag Hurda Alüminyum

 

Alemdag Hurda Kağıt

 

Alemdag Hurda Plastik

 

Alemdag Makina Hurdaları

 

Alemdag Hurda Çinko

 

Alemdag Sarı Hurda

 

Alemdag Hurda Pet

 

Alemdag Hurda Naylon

 

Alemdag Hurda Krom

 

Alemdag Hurda Kurşun

Alemdag hurdacı olarak alemdagında hurda alım yapmaktayız.Alemdag ve cevre mahhallelerinde hurdacılık yapmaktayız.Alemda hurda demir ,sarı ,kablo ,bakır , aliminyum gibi bir çok hurda alimi yapmaktayız,hurda olarak tabir edilen sarı, bakır , kablo gibi madeni degeri olan madenlerinizi bize sormadan satmayın ,En yüksek fıyatlara maden almaktayız. Madeni degeri olan demirin fiyatının en az 10 katı fazladır kilo bazinda bize ulaşin 0532 448 37 26

Alemdağ hurdacı olarak hurda hurdalarınızı yerinden teslim alarak nakit ödemeyle hizmetinizdeyiz.Degerli madeni hurda olarak bilinen hurdalarınızı yerinde ölçüm tartım yapmaktayız.

Alemdağ hurdacı olarak madeni degeri olan madeni hurdalarınızı bizimle degerlendirin hem biz hemde siz kazanın madeni hurdalar sarı, kablo, bakır ,nikel elmas,kalay ,leyim,pazlanmaz soyma bakır, aliminyum gibi daha sayamadıgım birçok maden var.Alemdağ hurdacı olarak  hurda alım işleri yapmaktayız.alemdag ve cevresinde hurda alım yapıyoruz,madeni hurdalarınizı bizimle degerlendirin Alemdag öncelerden piknik yapmak için gidilirdi şimdi işe çok gelişmiş ve büyük bir semt haline gelmiştir ,alemdag degerini deger ,kazamanmaktadır,madeni hurdalar ,sarı,kablo,bakır,nikel,kalay gibi madeni hurdalar için bize ulasın en yüksek  fiyatlara hurda alım yapmaktayım.Hurdalarınızı yerinde gelip almaktayız. Alemdag yazlıktan normal yaşam alanı olmustur.

Alemdağ hurdacı olarak olarak hurda alım yapmaktayız ,alemdağ ve çevre mahallerinde hurda alım yapmaktayız ,alemdag hurda fiyatları en tavan fiyatlarını görmüş bu fıyatlara daha yükselırmi bilinmez alemdag da insaat sektörü durmak üzere doların yükselmesi sebebiyle hurda fiyatları en yüksek fiyatlarda oldugu için sıfır demiride etkilemiş , olmaktadır.Alemdag hurdacısı olarak 2002 den buyana alemdagda ikamet etmekteyim her türden hurda alım yapmaktayım sarı,bakır,demir,kablo gibi inşaat mazemesi yada hurda mazeme almaktayım,osb,pleymut,teleskopdirek,kalas,gibi daha sayamadıgım bir çok motor ,hurda mazemede alım yapmaktayım. Yerinde fiyat tartım gibi her türlü işleriniz yapılır hurdacı ayağınıza geliyor sizin gitmemize gerek Yok.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Çekmeköy’ün bir mahallesi konumunda bulunan Alemdağ’ın kuruluş tarihi bazı rivayetler de 300, hatta 500 yıl kadar gerilere gitmektedir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Alemdag eskılere bakarsanız yanı eskı kulturune ve tarıhıne suankı durumu daha elıt eskılerde ınsanlar yobaz kendını bılmezlıklerle doluydu sımdılerde kendını gelıstırmıs cağ atlamıs bır semtımız bızler bu semtte hurdacılık yapıyoruz ve her nevı hurdalarınızı almaktayız.