Akşemsettin hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

 

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

aksemsettın Hurda Demir

 

aksemsettın Hurda Alimunyum

 

aksemsettın Hurda Bakır

 

aksemsettın Hurda Sarı

 

aksemsettın Hurda Çelik

 

aksemsettın Hurda Çinko

 

aksemsettın Hurda Krom

 

aksemsettın Hurda Kablo

 

aksemsettın Hurda Demir

 

aksemsettın Hurda Bakır

 

aksemsettın Hurda Paslanmaz

 

aksemsettın Hurda Alüminyum

 

aksemsettınHurda Kağıt

 

aksemsettın Hurda Plastik

 

aksemsettın Makina Hurdaları

 

aksemsettın Hurda Çinko

 

aksemsettın Sarı Hurda

 

aksemsettın Hurda Pet

 

aksemsettın Hurda Naylon

 

aksemsettın Hurda Krom

 

aksemsettın Hurda Kurşun

hurdalarınız yerınden evınızden nerede olursa olsun alıyoruz akşemsettin mahallesi hurdacısı olarak sızlerın memnuniyeti cok onemlı bizi tercih ettiniz için teşekkürler.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.