Ahmetyesevi hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

 

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.ahmetyesevı Hurda Demir

 

ahmetyesevı Hurda Alimunyum

 

ahmetyesevı Hurda Bakır

 

ahmetyesevı Hurda Sarı

 

ahmetyesevı Hurda Çelik

 

ahmetyesevı Hurda Çinko

 

ahmetyesevı Hurda Krom

 

ahmetyesevı Hurda Kablo

 

ahmetyesevı Hurda Demir

 

ahmetyesevı Hurda Bakır

 

ahmetyesevı Hurda Paslanmaz

 

ahmetyesevı Hurda Alüminyum

 

ahmetyesevı Hurda Kağıt

 

ahmetyesevı Hurda Plastik

 

ahmetyesevı Makina Hurdaları

 

ahmetyesevı Hurda Çinko

ahmetyevı Sarı Hurda

 

ahmetyesevı  Hurda Pet

 

ahmetyesevı Hurda Naylon

 

ahmetyesevı Hurda Krom

 

ahmetyesevı Hurda Kurşun

merhabalar her şey gönlünüzce olsun hurdalarınız değerinde ve yerinde alınır hiç sıkıntı yok memnuniyetiniz bizim için önemli önce müşterilerimiz memnun olsun,Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı çıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Ağva tarihi Karadeniz’den yolu geçen her millet tarafından oluşturulmuştur.  resmi adıyla Yeşilçay, Şile’ye bağlı ve onun 40 km kadar doğusunda yer alan bir sahil beldesidir. Ağva’nın kışın 2500 olan nüfusu yazın 15.000’e ulaşır. Odunculuk ve balıkçılığın yaygın olduğu yörede Şile bezi el işlemeciliği ve üretimi de büyük gelir kaynağıdır. Son yıllarda çevreyi saran oteller ile turizm sektöründe de yerini almaya başlamıştır.