2017 Ataşehir hurda Fiyatları

2017 Ataşehir hurda Fiyatları

Ataşehir hurda fiyatları güncel hurda fiyatları bizden hurda fiyatları ögrenmek için https://atasehirhurdaci.com dan ögrenin bizden dogru ve en güncel fiyatlar için bize ulaşın biz her zaman en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız her zaman hizmet vermekteyiz

Biz catı temizleme ve fabrika yıkım kesim soküm işleride yapmaktayız her zaman yeri ve mekanı belli büyük bir firmayız.Ataşehir başta olmakla her ilçemizde veya şehir dışında hurda almak veya kesim söküm işleri yapmaktayız.

2002den buyana Ataşehirde hurdacılık yapmaktayız bundan öncesi kadıkoy de hurda işleri yapmaktaydık kadıköy kentsel dönüşüme girdiginden dolayı Ataşehire taşınmak zorunda kaldık, Ataşehire gelgimiz günden buyana çok memmun  olduk trafik sorunu olmadan istedigi,miz yere istenilen saatte ulaşabiliyoruz.Biz her zaman yüksek fiyatlara hurda alımamızın tek sebebi sürümden kazanmak biz hurdyı yüksek tuttugumuzdan hurdaları bize vermweyi teeçih ediyorlar bizde bundan çok memmun olmaktayız.

Madeni hurdalar için gelip yerinde tesbit veya yernde elektironik kantarlarla tartım yaparak nakit ödemeyle yerinden almaktayız.

2017 Ataşehir hurda Fiyatları

2017 Ataşehir hurda Fiyatları

Ataşehir İstabulun en yüksek parlayan yıldızı gibi olmuştur.Biz nekadarda istambulda sıkılsakda hayatımızdan memmunuz.türkiye geneli herkes hayatından memmun olmasada biz her halimize şükredip ekmegimizin peşinden koşmaktayız türk insanının bir atasözu vardır insan dogdugu yerde degil doydugu yerde yaşar ,bizde bu atasozüne inanır ve öyle olgugunu biliriz yoksa nevşehirin kurugol kasabasında ne işimiz var ne yer ne içeriz ne iş yapacagız,Çifçilik işleriyle ugraşmak çok zor  tabi biz istambulda insan görüyoruz insan gibi yaşamayı ögreniyoruz istambuldan başka bi büyük şehir dada yok bu yüzden Allahımıza şükredelim Allah devletimize zeval vermesin.istabulun herhangi bir semti veya mahallesi fark etmez bize hurda var demeniz yeterli biz en geç 1 saat içinde istenilen yere gelir hurdalarınızı yerinden almaktayız.

2017 Ataşehir hurda Fiyatları

2017 Ataşehir hurda Fiyatları

Her türden hurda almaktayız ,Tahta, kalas,osb,pleymut,teleskop direk ,inşaat demiri her türden hurda almaktayız ,

kumaş,çam,plastik ,kart ,bobinaj ,çıkma kapı,pençere,çam tahta,beşe beş,ona on, gibi hurda demir gibi hurda almaktayız. ATIK yag, yemek yagsı,ve motor yaglarıda almaktayız.

Sizde hurda yada hurda mazeme olarak bilinen 2. el hurda mazeme alım satımı yapmaktayım.

Her zaman en güncel hurda fiyatları hurdacı fiyatları hurdacılar fiyatı ,en güncel fiyatlarla atasehir hurdacı.com.dayım, her zamöan bizi, burdan bulabilirsiniz biz sizin istedeginiz fiyatlarla bir telefon kadar yakın hurdacı bizim hurdacı,hurda fiyatları yetkilisi semra yanardagla iletgeçebilirsiniz.0532 448 37 236–0536 975 04 26/

Atasehırlı bırı olarak uzun yıllar bu  semtte ıkamet etmekteyız. bızler bu semtte hurdacılık yapmaktayız bızler sıze telefon kadar yakınız servıs araclarımız vede ekıp arkadaslarımızla calısmaktayız sızlere daha ıyı hızmet verebılmek ıcın  bızler hurdalarınızı yerınden ve degerınde almaktayız.atasehır ve cevre semtlerdede hızmet vermekteyız.

Ataşehir hurda,Ataşehir hurdacılar,Ataşehir hurdacı,ataşehir hurda kablo,Aşehir son zamanlarda kendi başına bir semt olmuş nezih insanların semti olarak bilinmektedir.   Ataşehir İstanbul’un en Gözde semtlerinden olan biri sonradan gelişen bir semttimizdir.Her türlü hurda ahşap makara,palet,kalas,onaon,pleymut,osb,mebran,lastik ,kumaş,cam gibi hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız.

İKİNÇİ,EL OLARAK alım satımı yapılmaktadır.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.

Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Ataşehir belediye başkanı battal ilgezdi yapmaktadır. bızler oylarımızla onu yukarıda tutmaktayız.

Şu anda Ataşehir İlçesine bağlı olan İçerenköy Mahallesinde taş devrine ait kalıntılara rastlanılmaktadır. Osmanlı Tarihi Bölümünde ise Orhan Gazi’nin 1331 yılında Kartal-Cevizlik’te Bizans Kralı III. Andronicus’u yenerek Üsküdar’a ulaştığı ve Orhan Gazi’nin Komutanlarından Konuralp’in de Aydos Kalesini, Kayışdağının batısındaki Ayazma Köyünü ve İçerenköy’ü alarak Orhan Gaziyle Üsküdar’da buluştuğu bilinmektedir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

ATAŞEHİR HURDA KABLO.

Kablo bakır alan hurdacılar olarak her türlü kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz günlük kablo bakır fiyatları yükselmekte olup kablolarınızı yok pasına satmayın.

Ataşehir hurda kablo alım satım yapan hurdacılar olarak en yüksek fiyatlara hurda kablo alım yapılmaktadır her türlü kablo alım satım yapılır. Kablo değerini bakırdan hesaplanarak kablonun fiyatı öyle belirlenir.