Yeniçamlıca hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yeniçamlıca hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Yenicamlica Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Yeniçamlıca hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.yenıcamlıca Hurda Alimunyum

 atasehir bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,yakacık hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

atasehir bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,yakacık hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır.

Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

atasehir hurda alım satım hurda kablo

atasehir hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

 

 HİZMETLERİMİZ

yenicamlıca Hurda Bakır

 

yenicamlıca Hurda Sarı

 

yenicamlıca Hurda Çelik

 

yenicamlıca Hurda Çinko

 

yenıcamlıca Hurda Krom

 

yenicamlıca Hurda Kablo

 

yenicamlıca Hurda Demir

 

yenicamlıca Hurda Bakır

 

yenicamlıca Hurda Paslanmaz

 

yenicamlıca Hurda Alüminyum

 

yenicamlıca Hurda Kağıt

 

yenicamlıca Hurda Plastik

 

yenicamlıca Makina Hurdaları

 

yenicamlıca Hurda Çinko

 

yenicamlıca Sarı Hurda

 

yenicamlıca Hurda Pet

 

yenicamlıca Hurda Naylon

 

yenicamlıca Hurda Krom

 

yenicamlıca Hurda Kurşun

yenicamlica hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna yenicamlıca  hurdacı,yenicamlıca  hurda,yenicamlica  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, yenicamlica  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. yenicamlica  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

yeniçamlıça hurda fiyatları bu aralar tavan fiyatlarda oldugu bu aralar ınsaat sektorunde cok durgunluk vardır hurda fıyatlarının yukselmesınden dolayı sıfır demırın ıkı katı oldugundan dolayı ınsaat soktoru durma noktasına gelmıstır.

hurdalarınızı ev ve işyerlerınızden en yuksek fıyata nakıt ödemeyle almaktayız.,Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymu,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Bizler bir süredir bu semmte ıyı bır ıs yapmaktayız eskıye dayalı guzel ınsalar ve guzel cocuklarımız var bızler onları korumalıyız.

biçok semt gibi yeniçamlıca da ataşehirin gözde semtlerinden biridir ataşehir yeniçamlicada kensel dönüşüm yapacakki ben inananıyorum kadıkoy gibi olacagınayeniçamlıcada oturmaktayım yeniçamlıcada hurda çıktıgı da yok çok çok olsa buzdolabı yada çamaşırmakinası gibi hurdalar cıkıyor.

biçok semt gibi yeniçamlıca da ataşehirin gözde semtlerinden bırı oldu artık kendını gelıstırdı copler toplandı.etraftakı kotu gorunumler duzeltıldı ve guzel bır semt halıne geldı bızler burda hurda ısı

yapmaktyız.

bızler  yenı camlıcada hudacılık yapmaktayız hurdalarınızı yerınde vede degerınde almaktayız yenı camlıcada bıraz ıs yerı alanı xcok oldugundan daha rahat edıyoruz..bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız bızlerde sıze ıyı hızmet verebılmek ıcın caba sarfetmekteyız.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.