Sancaktepe Hurda – 0532 448 37 26

Sancaktepe Hurda – 0532 448 37 26

Sancaktepe hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda sancaktepe  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir,kablo,sarı,demir gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

sancaktepe  hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Sancaktepe Hurda - 0532 448 37 26

Sancaktepe Hurda – 0532 448 37 26 hurdacılık hurdacılık hurdacılık alım satım hurda kablo hurda demir alımı

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Sancaktepe Hurda - 0532 448 37 26

Sancaktepe Hurda – 0532 448 37 26 hurdacılık hurdacılık kablo hurdası bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kablo hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 kablo  Hurda Alım Satım

Sancaktepe hurdacı

 

Sancaktepe hurda

 

Sancaktepe Hurda Alım Satım

Sancaktepe Hurda Demir

Sancaktepe Hurda Alimunyum

Sancaktepe Hurda Bakır

Sancaktepe Hurda Sarı

Sancaktepe Hurda Çelik

Sancaktepe Hurda Çinko

Sancaktepe Hurda Krom

Sancaktepe Hurda Kablo

Sancaktepe Hurda Demir

Sancaktepe Hurda Bakır

Sancaktepe Hurda Paslanmaz

Sancaktepe Hurda Alüminyum

Sancaktepe Hurda Kağıt

Sancaktepe Hurda Plastik

Sancaktepe Makina Hurdaları

Sancaktepe Hurda Çinko

Sancaktepe Sarı Hurda

Sancaktepe Hurda Pet

Sancaktepe Hurda Naylon

Sancaktepe Hurda Krom

Sancaktepe Hurda Kurşun

Sancaktepe Hurda Karton

Sancaktepe hurdacı olarak hurdaları yernde tesbit ederek nakıt ödemeyle almaktayız .hurdalarımnızı bize güven içinde vereceksiniz ,biz birgünlük degel hergün sizlerle çalışmak için burdayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

sancaktepe  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna sancaktepe  hurdacı,sancaktepe  hurda,sancaktepe  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, sancaktepe  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.sancaktepe hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Sancaktepe Türkiye İstatistik Kurumu 2013 verilerine göre 304,406 nüfusuyla İstanbul’un önemli ilçelerinden biri durumundadır.

sancaktepe hurdacı olarak sancaktepe ve cevre semtlerde yada şehirler arası bile gidip almaktayım,madeni hurdalarınızı yerinde tespit vede nakit almaktayım, madeni hurdalarınızı yerinde tartarak elektironik kantarlarla almaktayım ,müşteri memmuniyeti bizim için bir referans olmaktadır.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.Sultânü’I Ulemâ Nişabur’dan Bağdat’a ve daha sonra Kûfe yolu ile Kâ’be’ye hareket etmiştir. Hac farîzasını yerine getirdikten sonra, dönüşte Şam’a uğradı. Şam’dan sonra Malatya, Erzincan, Sivas, Kayseri, Niğde yolu ile Lârende’ye (Karaman) gelip Karaman’da Subaşı Emir Mûsâ’nın yaptırdıkları medreseye yerleşmişlerdir.

sancaktepe son zamanlarda iyiçe gelişti, ama yolları hiç düşünen olmadı,hergün yeni bi aile tasınıyor yani günlük bir araç daha geliyor buda trafi çekilmez hale getiriyor.tasehiri bile gecti trafik sorunu

SAncaktepe öncelerden bilinmeyen bi mahalleydi şimdilerde işe kocaman  bir semt oldu sancaktepede   hurda alım satım yapmaktayım sancaktepenin  bu kadar geliştigine gercekten bende inanamadım.

Sancaktepe samimi, şirin ve sıcak bir ilçe olmanın yanı sıra içerisinde barındırdığı beldeleriyle de göz önündedir. Sancaktepe ilçesinin en önemli beldesi Sancaktepe  beldesidir. Burada yaşayan yöre halkı samimi, misafirperver ve güler yüzlüdür. Gelen her misafiri en iyi şekilde ağırlamaya gayret ederler.sancaktepe hurdacı ahşap ikinciel alım satım yapmaktayız,palet ,makara,osb,pleymut, teleskop direk,kumaş hurdası,lastık hurdası ikinciel alım satım yapmaktayız.Palet ,makara,osb,pleymut, teleskop direk,kumaş hurdası,lastık hurdası ikinciel alım satım yapmaktayız.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.