Samandıra Hurda 0536 975 04 26

Samandıra Hurda 0536 975 04 26

Samandıra hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Samandıra Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

samandıra hurda  hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir, kablo,sarı, bakır, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Samandıra hurdacı Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

HURDA BAKIR

Samandıra Hurda 0536 975 04 26

Samandıra Hurda 0536 975 04 26 kablo hurdası bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kablo hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

 Samandıra hurdacı    Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Samandıra Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

Samandıra Hurda Alım Satım

Samandıra Hurda Demir

Samandıra Hurda Alimunyum

Samandıra Hurda Bakır

Samandıra Hurda Sarı

Samandıra Hurda Çelik

Samandıra Hurda Çinko

Samandıra Hurda Krom

Samandıra Hurda Kablo

Samandıra Hurda Demir

Samandıra Hurda Bakır

Samandıra Hurda Paslanmaz

Samandıra Hurda Alüminyum

Samandıra Hurda Plastik

Samandıra Makina Hurdaları

Samandıra Hurda Çinko

Samandıra Hurda Pet

Samandıra Hurda Krom

Samandıra Hurda Karto Samandıra hurda ahşap alım palet , osb,pleymut, onaon kalas,makara, teleskop direk , kumaş hurdası lastik hurdası gibi hurdaları ikinciel olarak alım satım yapmaktayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır.

Bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalımurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna samandıra  hurdacı,samandıra  hurda,samandıra  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, samandıra  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.samandıra hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz. Samandıra ve cevre mah. hurda alım yapmaktayım samandıra  eskiden kırsal bölge olarak bilinirdi ,şimdilerde ise çok gelişmiş ve moderin bir ilçe olmuştur,şimdilerde ise nezih bir semtdir.Bölgeye Türklerin ilk defa gelişi Avar Türkleri’nin İstanbul’u kuşatmasıyla VII. yüzyıl başlarında olmuştur. Türkler IX. yüzyıldan itibaren yoğun olarak Bizans topraklarında görülmeye başlamış ve Üsküdar’a kadar g

samandıra hurda  hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir, kablo,sarı, bakır, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

elmişlerdir.

samandırada sabahları çok trafık oluyor ,bu yuzden insanlar işlerine geç kalıyor kazalar kacınılmaz oluyor, bide akşam çok felaket trafık oluyor ,iyiçe çekilmez bi hal aldı.

samandıra hurdacı olarak samandıra ve cevre semtlerde hurda alım yapmaktayım,madeni hurdalarınızı yerinde tesbit ederek vede tartım yaparak elektironik kantarlarla almaktayız,müşteri memmuniyeti bizim için referans yasılır.

Hurdacılık yaptıgımız araç sigortaları 2017 zorunlu trafik sigortası fiyatları ne kadar oldu? En ucuz trafik sigortası ne kadar?samandıra hurdacı olarak   Araç sahiplerinin en çok merak ettiği iki soru oldu. 2017 zorunlu trafik sigortası fiyatları için vatandaşın beklediği son dakika haberi geldi.

Gezi güzergahı size vakit kazandıracaktır. Böylelikle daha çok dinlenebileceksinizdir. Belde içinde gidip görülmesi gereken yerlerin başında Veysel Karani Camisi gelir. Burası tarihi eserlerin tekidir.bizde bu cami yanında konum bildirmekteyız, İçerisinde farklı dokunuşlar ve desenler ilginizi çeker. Kullanılan mimari teknikler döneminin yansıtır. Samandıra’nın tarihte ilk rastlanan isminin demeter olduğu bilinmektedir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.