Küçükbakkalköy hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Küçükbakkalköy hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

küçükbakkalköy hurdacı   hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 küçükbakkalköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kozyatag hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

küçükbakkalköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükbakkalköy  hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

 Küçükbakkalköy hurdacı  Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Küçükbakkalköy hurda alım satım hurda kablo

Küçükbakkalköy hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Küçükbakkalköy  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

küçükbakkalköy Hurda Alimunyum

 

küçükbakkalköy Hurda Bakır

 

küçükbakkalköy Hurda Sarı

 

küçükbakkalköy Hurda Çelik

 

küçükbakkalköy Hurda Çinko

 

küçükbakkalköy  Hurda Krom

 

küçükbakkalköy Hurda Kablo

 

küçükbakkalköy Hurda Demir

 

küçükbakkalköy Hurda Bakır

 

küçükbakkalköy Hurda Paslanmaz

 

küçükbakkalköy Hurda Alüminyum

 

küçükbakkalköy Hurda Kağıt

 

küçükbakkalköy Hurda Plastik

 

küçükbakkalköy Makina Hurdaları

 

küçükbakkalköy Hurda Çinko

 

küçükbakkalköy Sarı Hurda

 

küçükbakkalköy Hurda Pet

 

küçükbakkalköy Hurda Naylon

 

küçükbakkalköy Hurda Krom

 

küçükbakkalköy Hurda Kurşun

 

küçükbakkalköy Hurda Karton

küçükbakkalkoy   hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna küçükbakkalköy  hurdacı,küçükbakkalköy   hurda,küçükbakkalköy  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, küçükbakkalköy hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.küçükbakkalköy   hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.küçükbakkalköy ve cevre semtlerde hurda alım yapmaktayım.hurdalarınız bizimle deger kazansın madeni hurda alarak sarı,bakır,kablo,aliminyum,leyim,kalay,cinko,krom,pazlanmaz,soyma,bakır,kırma,bakır,bakır,granor fiyatları için iletişime geçin hurdalarınızı ev ve işyerlerinden almaktayız.Her türden lastik kumaş iblik ahşap hurdası da almaktayız.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Küçükbakkalköy hurdacı  Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.Dîvân, şairlerin şiirlerini topladıkları deftere denir. Dîvân-ı Kebîr “Büyük Defter” veya “Büyük Dîvân” manasına gelir. Mevlâna’nın çeşitli konularda söylediği şiirlerin tamamı bu divandadır.

 

küçükbakkalköy önceden bi çigenelerin çadırlarının ve atlarının oldugu yerdi kimseler küçükbakkalköyden haz almaz ve girmeye korktukları küçükbakkalköy şimdilerde lüks yaşam siteleriyle doldu taşdı.

kucukbakkalkoye yarım saat mesafede oturmaktım gıdıs gelıs rahat mesafe kısa onun ıcın kucukbakkalkoyu sevıyorum bız hurdacılar servıs araclarımızla cabucak ulasabılıyoruz yerımıze

 

küçükbakkalköy önceden bi çigenelerin çadırlarının ve atlarının oldugu yerdi kimseler küçükbakkalköyden haz almaz ve girmeye korktukları küçükbakkalköy şimdilerde lüks yaşam siteleriyle doldu taşdı.cok guzel bır semtımız halıne geldı bızler bu semtte hurdacılık yapmaktayız ve eskıye gore dahada ıslerımız yogunlasmıstır.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.