Kozyatağı hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık

Kozyatağı hurdacı hurda 0532 448 37 26 hurdacılık

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Kozyatag hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 kozyatag bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kozyatag hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

kozyatag bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kozyatag hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 

kozyatag hurda alım satım hurda kablo

kozyatag hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kozyatag Hurda hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

  HİZMETLERİMİZ

kozyatağı Hurda Alım Satım

kozyatağı Hurda Demir

kozyatağı Hurda Alimunyum

kozyatağı Hurda Bakır

kozyatağı Hurda Sarı

kozyatağı Hurda Çelik

kozyatağı Hurda Çinko

kozyatağı Hurda Krom

kozyatağı Hurda Kablo kozyatağı Hurda Demir

kozyatağı Hurda Bakır

kozyatağı Hurda Paslanmaz

kozyatağı Hurda Alüminyum

kozyatağı  Hurda kozyatağı Hurda Plastik

kozyatağı Makina Hurdaları

kozyatağı Hurda Çinko

kozyatağı Sarı Hurda

kozyatağı Hurda Pet

kozyatağı Hurda Naylon

kozyatağı Hurda Krom

kozyatağı Hurda Kurşun

kozyatagı  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kozyatagı hurdacı,kozyatagı  hurda,kozyatag  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kozyatagı hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.kozyatagı   hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Kozyatag ve cevre mahallelerinde hurda alım yapmaktayız ,hurda şu anda tavan fiyat yapmistır. biz tavan fiyatlara hurda alım yapmaktayız. sarı,kablo,bakır,demir,pazlanmaz,gibi bir çok hurda alım yapmaktayız.Kozyatag hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.Dîvân, şairlerin şiirlerini topladıkları deftere denir. Dîvân-ı Kebîr “Büyük Defter” veya “Büyük Dîvân” manasına gelir. Mevlâna’nın çeşitli konularda söylediği şiirlerin tamamı bu divandadır.

kozyatag hurdacılar olarak hurda alım yapmaktayım ,son zamanlara piyasanın yerinde durmadan iniş ve çikişları müşterilerin güvenini alt üst ediyor hurdanın düşdü zaman yükseldigi zaman herkesi haberdar ,edemedigimden dolayı güven de bi kırılma oluyor.Kozyatağ hurdacısı olarak hurtürlü ahşap kalas osb lastik iblik kumaş gibi hurdalarda almaktayız.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Kozyatag gibi semtlerimizde her türlü hurdalarınız nakite cevirilir ,biz bu hurdalarınızı yerinde nakit paraya çeviren firmalar arasında şahin özerle güvenilir bir şekilde nakit paraya çevirin

kozyatagı uzel bır semt 1999 senesınde calısıyordum orada suanda yakın cevrelerınde calısmaktayız bız hurdacılar olarak mesafe bızım ıcın onemlı degıl  bız servıs araclarımızla calısma arkadaslarımızla gelıp yerınden alıyoruz hurdalarınızıDîvân, şairlerin şiirlerini topladıkları deftere denir. Dîvân-ı Kebîr “Büyük Defter” veya “Büyük Dîvân” manasına gelir. Mevlâna’nın çeşitli konularda söylediği şiirlerin tamamı bu divandadır.

 

Kozyatagı ve cevre mahallelerinde hurda alım yapmaktayız ,hurda şu anda tavan fiyat yapmistır. biz tavan fiyatlara hurda alım yapmaktayız. sarı,kablo,bakır,demir,pazlanmaz,gibi bir çok hurda alım yapmaktayız. olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak uzere her semtte ve ılcede hurdacılık yapmaktayız

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.