Koşuyolu hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Koşuyolu hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Koşuyolu hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 koşuyolu bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,koşuyolu hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

koşuyolu bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,koşuyolu hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

koşuyolu hurda alım satım hurda kablo

koşuyolu hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kosuyolu Hurda hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

 

kosuyolu Hurda Alimunyum

 

KOSUYOLU HURDA DEMİR

 

kosuyolu Hurda Bakır

 

kosuyolu Hurda Sarı

 

kosuyolu Hurda Çelik

 

kosuyolu Hurda Çinko

 

kosuyolu Hurda Krom

 

kosuyolu Hurda Kablo

 

kosuyolu Hurda Demir

 

kosuyolu Hurda Bakır

 

kosuyolu Hurda Paslanmaz

 

kosuyolu Hurda Alüminyum

 

kosuyolu Hurda Kağıt

 

kosuyolu Hurda Plastik

 

kosuyolu Makina Hurdaları

 

kosuyolu Hurda Çinko

 

kosuyolu Sarı Hurda

 

kosuyolu Hurda Pet

 

kosuyolu Hurda Naylon

 

kosuyolu Hurda Krom

 

kosuyolu Hurda Kurşun

Koşuyolu  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna koşuyolu    hurdacı,koşuyolu  hurda,koşuyolu   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, koşuyolu   hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. koşuyolu   hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Koşuyolu hurdacısı olarak her türlü ahşap hurdası lastik hurdası iblik hurdası ahşapların geri dönüşümü olmaz ikinçi el olarak alınır satılır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.koşuyolu gerçekten en güzel semtlerimizden biri olan semtimiz ,şu günlerde in iyi deger kazanan bir semt oldugunu bildirdi.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

 

Büyük bilge Sokrat’ın M.Ö. 458’de yazdığına göre, antik döne

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

mde bugünkü Koşuyolu ve Tophanelio

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.Dîvân, şairlerin şiirlerini topladıkları deftere denir. Dîvân-ı Kebîr “Büyük Defter” veya “Büyük Dîvân” manasına gelir. Mevlâna’nın çeşitli konularda söylediği şiirlerin tamamı bu divandadır.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

ğlucaddeleri ile Acıbadem caddesinin yer aldığı sırtlar arasında kalan ve güneyde Haydarpaşa çayırına açılan vadi Halkedonlular’ın at yarışları yaptıkları bir hipodrom veya koşu alanıydı. Bizanslılar zamanında da en önemli at koşuları burada
yapılırdı. Osmanlılar zamanında ise bu gelenek sürdürüldü, ancak koşuları ordu yönetmeye başladı. Antik dönemde başlayan at yarışları geleneğinin ve varsa buradaki yapıların Bizans döneminde etkisini yitirmiş ve hatta ortadan kalkmış olabileceğine dair görüşlere de rastlanmaktadır. Bir rivayete göre, bugün Koşuyolu’nun güneyindeki Haydarpaşa Çayırı’na bakan sırtlarda Sokullu Mehmed Paşa 1560-1564 arasında bir köşk yaptırarak eşi İsmihan Sultan ile bir süre kalmıştır. Yöre 1630’da IV. Murad’ın, 18. yüzyıl sonlarında ise III. Selim’in mülkiyetine geçmiştir. Bir başka rivayete göre, 1812’de Sivas Valiliği’ne atanan Baba Paşa’nın (İbrahim Paşa) burada düzenlediği üç gün
süren törende koşu, yarış, cirit ve kılıç-kalkan oyunlarını Sultan II. Mahmut yağmurlu bir havada kılık değiştirerek Sokullu Köşkü’nden izlemiş; törenlerin ardından Koşuyolu ve Acıbadem sırtları arasında kalan bu küçük vadiye «Koşu Yeri” denilmiştir.Bundan sonra şehzadelerin binicilik eğitimleri de burada yaptırılmaya başlanmıştır

koşuyolu hurdacılar olarak hurda alım yapmaktayım ,son zamanlara piyasanın yerinde durmadan iniş ve çikişları müşterilerin güvenini alt üst ediyor hurdanın düşdü zaman yükseldigi zaman herkesi haberdar ,edemedigimden dolayı güven de bi kırılma luyor.

koşuyolu bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,koşuyolu hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.bızler kosuyolu sakınlerını begenıyoruz ve sızınle calısmaktan mutluyuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.