Kayışdağ hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

  • Kayışdağ hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulun

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

kayısdağ  hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 kayışdag bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,samandıra hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

kayışdag bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,kayısdag hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

kayışdag hurda alım satım hurda kablo

kayışdag hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

kayısdag  Hurda hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.Kayışdag hurdacısı olarak iblik hurdası cam hurdası ahşap hurdası , onaon, kalas,pleymut,teleskop direk gibi hurdalarınızı ikinciel hurda mazeme alımı yapmaktayız.

   HİZMETLERİMİZ

kayısdag Hurda Demir

 

kayısdag Hurda Alimunyum

 

kayısdag Hurda Bakır

 

kayısdag Hurda Sarı

 

kayısdag Hurda Çelik

 

kayısdag Hurda Çinko

 

kayısdag Hurda Krom

 

kayısdag Hurda Kablo

 

kayısdag Hurda Demir

 

kayısdag Hurda Bakır

 

kayısdag Hurda Paslanmaz

 

kayısdag Hurda Alüminyum

 

kayısdag Hurda Kağıt

 

kayısdag Hurda Plastik

 

kayısdag Makina Hurdaları

 

kayısdag Hurda Çinko

 

kayısdag Sarı Hurda

 

kayısdag Hurda Pet

 

kayısdag Hurda Naylon

 

kayısdag Hurda Krom

 

kayısdag Hurda Kurşun

 

kayısdag Hurda Karton

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Kayısdag  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kayısdag   hurdacı,kayısdag hurda,kayısdag  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kayısdag   hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. kayısdag  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalımArtık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 

Kayısdag ve cevresinde hurda alım işleri yapmakdayım hurdalarınız için şahin özerle iletişime geçiniz.

kayısdağ ve cevre semtlerde hurda alım yapmaktayız. kayısdag hurda fiyatları kayısdag hurdacılar en güncel fiyatlarla hizmet vermekteyiz,hurda fiyatları hergün degişmektedir. güncel fiyatlar için bizi arayın, hurdalarınızı yerinden ve nakıt almaktayız.kaysdag hurda fiyatları ,eskiden haftasonları ailesini tasını tarağını topHurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

layan pikniğe falan gelirdi kayışdağına. şimdilerde pompalı tüfeğini kapan cigarasını esrarını zulalayan kopuyor geliyor. eskiden alabildiğine ormandı çamdı, meşeydi, gürgendi, palamuttu, şimdilerde çoğu yandı kül oldu bir kısmı betonarme yapı olup eğitim kurumu oldu * eskiden duvarlarında spreyle yazılmış arabesk akımlar hakimdi, müslüm çalar ferdi ağlardı, şimdi gençleri mc olmuş feat yapıyor. eskiden lisesi yoktu hoş şimdi de yok ama üniversitesi var artık. ulaşımda sıkıntı vardı önceleri, şimdi taksime bile gitmek mümkün. dağın tepesindeki yuvarlak cisim hakkında söylentileri vardı eskiden. radar, su deposu, ufo bile diyen oldu mnskym. eskiden balkona çıkınca çamlıca manzarası vardı, şimdi sağımda yedpa solumda biçimsiz bi site var

kayısdag semti en gelişmiş semtdir,

kayısdagında eskı yıllarda nekadar kotuydu heryer bos arsa bı tane bakkal vardı.sımdılerde ıse unıversıte buyuk marketler magazalar herturlu ıhtıyacını karsılayacagın alısverıs marketlerı kendını ınanılmaz degıstırdı bız hurdacılar olarakta memnunuz.bızler kayısdag hurda olarak bılzer herturlu hurdalarınızı yerınde almaktayız.Mesnevî’nin dili Farsça’dır. Halen Mevlâna Müzesi’nde teşhirde bulunan 1278 tarihli, elde bulunan en eski Mesnevî nüshasına göre, beyit sayısı 25618 dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.