Fikirtepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Fikirtepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Fikirtepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Fikirtepe hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 Fikirtepe bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Fikirtepe bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,fikirtepe hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 

fikirtepe hurda alım satım hurda kablo

fikirtepe hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Fikirtepe  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

   HİZMETLERİMİZ

 

fıkırtepe Hurda Alimunyum

 

fıkırtepe Hurda Bakır

 

fıkırtepe Hurda Sarı

 

fıkırtepe Hurda Çelik

 

fıkırtepe Hurda Çinko

 

fıkırtepe Hurda Krom

 

fıkırtepe Hurda Kablo

 

fıkırtepe Hurda Demir

 

fıkırtepe Hurda Bakır

 

fıkırtepe Hurda Paslanmaz

 

fıkırtepe Hurda Alüminyum

 

fıkırtepe Hurda Kağıt

 

fıkırtepe Hurda Plastik

 

fıkırtepe Makina Hurdaları

 

fıkırtepe Hurda Çinko

 

fıkırtepe Sarı Hurda

 

fıkırtepe Hurda Pet

 

fıkırtepe Hurda Naylon

 

fıkırtepe Hurda Krom

 

fıkırtepe Hurda Kurşun

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Fikirtepe  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna fikirtepe  hurdacı,fikirtepe  hurda,fikirtepe  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, fikirtepe   hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. fikirtepe  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Her zaman değerinde ve nakit almaktayız. Bu gidişle fikirtepe 10 yıl daha sürer yapılması.

fikirtepe hurdacı olarak hurda alım yapmaktayım,madeni hurda olarak bilinen sarı,bakır, kablo,antımiyon,zamak,aliminyum,cinko,leyim,kalay,pazlanmaz gibi hurdalarınızı bizimle degerlendirin fikirtepe,kadıkoy,ataşehir bostancı yelerde  hurda alım yapmaktayız.nakit ve yerinden teslim almaktayız.   fikirtepe yaşamak cok zordu bunda 5 yıl önce ipsizi sapzısı ,hırlısı ,hırsızı ,oralar yıkıldı insanlar bi nefes aldı şimdilerde o gecekonduların yerinde lüks yasam siteleri inşa edildi.fikirtede hurda alım sdatım yaptıgımiz için insanlarını da tanımiş oluyoruz.

 

Fikirtepe Hurdacısı olarak her semtde hurda alım yapmaktayız, biz yerinden ve de degerinde hurda alımı yaparak müşteri memmuniyeti bizim için bir referansdır.hurda ahşap tahta,palet,,makara,osb,onaon,gibi lastik,cam,kumaş gibi ikinciel hurda mazeme olarak almaktayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Fikirtepe mahallelerıyle ve ınsanları korkutan cekındıren bır semtımızdır.sımdılerde ıse yapılan gökdelenlerle beraberınde nezıh bır ortam halıne gelmıstır.

 

Fıkırtepe kentsel donusumde oldugu ıcın oldukca etraf ınsaat halınde bunu ıcın duzen bozuk suanda ama yapıldıgı zaman eskı halınden daha ıyı olacagını sızler gıbı bızlerde bılıyoruz.

fıkırtepe bır evrım gecırmıs bır semtımızdır bızler bu semtte uzun yıllar hurdacılık yapmıs bırı olarak cok falıyetlı gecen yıllarımız oldu bızler her nevı hurdalarınızı yerınden gelıp almaktayız sımdıkı ısmıyle guzeltepe olarak bencede cok guzel olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.